16000 TL masaüstü sistem önerisi

Valor Air güzel kasa, TD500 de güzel fakat 2100 TL ye değecek bir yükseltme olmaz, kasanın kendi 3.1K zaten.
Yine de beyaz isteniyor ise ve montaj bilginiz yoksa kasa TD500 yapılabilir.
Hocam valor air kasayı alıp satmaya çalışırsam 1000-1100 civarına gider diye düşündüm ve sonra td500 almış olurdum aşağı yukarı aynı paralar olurdu ve uğraşmış olurum diye direkt özelleştirmek mantıklı geldi. Aradaki fiyat farkınının fazla olması dışında td500 v2 yi kesinlikle önerir misin görüntü olarak aşırı hoşuma gitti ama hava akışı, kablolama, kullanışlılık gibi konularda da iyi mi sence? Ben bilmiyorum çok da anlamıyorum kasalardan.

Hocam valor air kasayı alıp satmaya çalışırsam 1000-1100 civarına gider diye düşündüm ve sonra td500 almış olurdum aşağı yukarı aynı paralar olurdu ve uğraşmış olurum diye direkt özelleştirmek mantıklı geldi. Aradaki fiyat farkınının fazla olması dışında td500 v2 yi kesinlikle önerir misin görüntü olarak aşırı hoşuma gitti ama hava akışı, kablolama, kullanışlılık gibi konularda da iyi mi sence? Ben bilmiyorum çok da anlamıyorum kasalardan.
Evet iyidir, sıkça önerdiğim kasalardan.

Hazır bir sistem için gayet normal bir fiyat.

Eğer hazır almasamda olur derseniz 3000 TL fazlasına işlemci ekran kartı aynı olarak daha iyi parçalar seçebilirsiniz örneğin kasa, RAM, anakart, soğutucu gibi.

Geri
Yukarı