16000 TL Sistem Önerisi

1080p asusun 23.8 165 Hz 1 MS monitörünü tercih edeceğim sanırım 3079 TL ile ekipman olarak ise topluca gamegarajdan almayı düşünüyorum çok profesyonel değiliz sonuçta. 20.000 TL - 21.000 TL bandında tavsiye edeceğiniz en iyi ürünler böyle midir?

SSD 500 olduğunda hangisini tercih etmeliyim?

Herkese çok teşekkür ederim.

1080p ASUS'un 23.8 165 Hz 1 ms monitörünü tercih edeceğim sanırım 3079 TL ile ekipman olarak ise topluca GameGaraj'dan almayı düşünüyorum çok profesyonel değiliz sonuçta. 20.000 TL - 21.000 TL bandında tavsiye edeceğiniz en iyi ürünler böyle midir?

SSD 500 olduğunda hangisini tercih etmeliyim?

Herkese çok teşekkür ederim.

ASUS'un hangi modeli? Monitör olarak şunu tavsiye ederim.

Toplu almanı tavsiye etmem Ekipman için ayrıca konu açıp bütçeni belirtebilirsin. Daha sağlıklı öneriler alacağına eminim.

ASUS'un hangi modeli? Monitör olarak şunu tavsiye ederim.

Toplu almanı tavsiye etmem Ekipman için ayrıca konu açıp bütçeni belirtebilirsin. Daha sağlıklı öneriler alacağına eminim.

bu monitörü tercih etmeyi düşünüyorum hocam.
500 gb ssd konusunda hangisini tercih etmeliyim?

QP Shadow Oyun Bilgisayarı hocam şu sistemi al ardından 1080p 144 Hz monitör TN model artık yapacak bir şey yok geri kalan paraya artık kulaklık klavye fareye zor kalıyor gibi ama bu ekran kartı 3070 ile baş edebilen kartlardan biri ona göre seçimini yap.

QP Shadow Oyun Bilgisayarı hocam şu sistemi al ardından 1080p 144 Hz monitör TN model artık yapacak bir şey yok geri kalan paraya artık kulaklık klavye fareye zor kalıyor gibi ama bu ekran kartı 3070 ile baş edebilen kartlardan biri ona göre seçimini yap.

Hocam işlemci anakart ssd bilgileri vb yazmıyor ama, dediğim gibi genelde valorant tarzında oyunlar oynuyorum, ekran kartından çok işlemci önemli olmuyor mu?

bu monitörü tercih etmeyi düşünüyorum hocam.
500 gb ssd konusunda hangisini tercih etmeliyim?
VA panel tercih etmeyin hocam attığım lenovo taş gibi monitördür bütçeniz yeterse öneririm sistemdeki ssd durabilir boşa harcama yapmayın zaten sizin ssd varmış doğru değil mi?

Hocam işlemci anakart SSD bilgileri vb yazmıyor ama, dediğim gibi genelde Valorant tarzında oyunlar oynuyorum, ekran kartından çok işlemci önemli olmuyor mu?

Özelleştir de orada tam modelleri gözüküyor R5 5600 var ve diğerlerine de oradan erişebiliyorsun.
PSU markası dünyanın en iyi PSU marklarının başından geliyor SSD de o fiyat sıkalasının en iyisi eğer MB değerleri hoşuna gitmiyorsa eklentiden ek 200 TL civarı verip bayağı okuma yükleme hızını arttırabilirsin.

Tamam da arkadaş yayın yapacak 3060 Ti çok daha iyi olur ayrıca monitör kötü bir model düz oyun oynasaydı bende önerebilirdim 6750 XTli sistemi.

Tamam da arkadaş yayın yapacak 3060 Ti çok daha iyi olur ayrıca monitör kötü bir model düz oyun oynasaydı bende önerebilirdim 6750 xtli sistemi.

Ben RX 6800 kullanıyorum ve Twitch'te 1080p yayın paylaşabiliyorum ki 12 GB belleği olan bir kart 3060 Ti 8 GB ben yayınlarda yükü hep ekran kartına veriyorum drop vs yok.
He monitör dediğim gibi TN alacaksan düşük fiyatlı en iyi seçeneklerden biri onun dışında eli yüzü düzgün alacaksamin 800 TL daha fazla vermek zorunda

Ben RX 6800 kullanıyorum ve Twitch'te 1080p yayın paylaşabiliyorum ki 12 GB belleği olan bir kart 3060 Ti 8 GB ben yayınlarda yükü hep ekran kartına veriyorum drop vs yok.
Hocam yatırımı sisteme değil de yayın için monitöre ve ekipmanlara da yapmak gerekir o yüzden fazla coşmadan 3060 ti daha mantıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı