16000 TL'ye sistem toplama

oguzkagan055

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 16000 liraya monitör dahil RTX 3070 sistem toplanır mı? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 16000 bin liraya RTX 3070 sistem toplanır mı? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Sistem toplayacağım bekleyiniz.
Evet arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 16000 bin liraya RTX 3070 sistem toplanır mı? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Monitör olacak mı?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim, sabah uyandığımda sisteme daha detaylı bir şekilde bakıp size geri dönüş yapacağım.

Son düzenleme:
Evet monitör de olacak onu belirtmeyi unutmuşum özür dilerim.
Tamam bir monitör bakacağım.

Hocam en iyisi galiba bu, arkadaşlar stok soğutucusu ile atmışlar, bu sistemde sıvı soğutma var. Arkadaşlar galiba o işlemcilerin stok soğutma ile cayır cayır yanacağını bilmiyorlar. 16000 TL bütçe ile monitörlü en iyisi bu.

Hocam en iyisi galiba bu, arkadaşlar stok soğutucusu ile atmışlar, bu sistemde sıvı soğutma var. Arkadaşlar galiba o işlemcilerin stok soğutma ile cayır cayır yanacağını bilmiyorlar. 16000 TL bütçe ile monitörlü en iyisi bu.
16000 TL bütçede RTX 2060 ve en iyisi? Peki...

16 bin bütçeye RTX 2060 koymak neyin kafası? 6 bin TL bütçeye o ekran kartını öneriyoruz.

Geri
Yukarı