16000 TL'ye bilgisayar önerisi

Bütçe
16.000

Emirhan Sağlam

Centipat
Daha fazla  
Benim 16Klik bir bütçem var ne almami onerirsiniz? 2 tane PC var elimde birincisine mesh deniyor galiba ve 3 fani var (2 on 1 arka). İkincisi cam panel 4 fan (3 on 1 arka) linkleri koyuyorum.
Cam panel: Graffiti 5T12-6500XT - Game Garaj

2. mesh panel: Silver 3T12-6500XT - Game Garaj
Mesh panel 800 TL civari daha ucuz ama hangisi daha iyi sogutur ondan sordum ve monitor olarak ne onerirsiniz ASUS TUF Gaming mi Excalibur mu?
Linkleri:
Casper Excalibur: https://www.hepsiburada.com/casper-...tr-p-HBV000011GYAV?url_src=ios-product-detail
ASUS TUF Gaming

Benim gönlüm ASUS TUF Gaming'de açıkçası cunku ben oval (kavisli) monitor seven bir insanim ama 250 civari daha pahali sizce deger mi ya da 0'dan 16Klık bir sistem bulabilir misiniz bana? Klavye ve fareye de para birakin.
Şimdidien yardimlariniz icin teşekkür ederim.

Benim 16klik bir bütçem var ne almami onerirsiniz? 2 tane PC var elimde birincisine mesh deniyor galiba ve 3 fani var (2 on 1 arka). İkincisi cam panel 4 fan (3 on 1 arka) linkleri koyuyorum.
Cam panel: Graffiti 5T12-6500XT - Game Garaj

2. mesh panel: Silver 3T12-6500XT - Game Garaj
Mesh panel 800 TL civari daha ucuz ama hangisi daha iyi sogutur ondan sordum ve monitor olarak ne onerirsiniz ASUS TUF Gaming mi Excalibur mu?
Linkleri:
Casper Excalibur: https://www.hepsiburada.com/casper-...tr-p-HBV000011GYAV?url_src=ios-product-detail
ASUS TUF Gaming.

Benim gönlüm ASUS TUF Gaming'de açıkçası cunku ben oval (kavisli) monitor seven bir insanim ama 250 civari daha pahali sizce deger mi ya da 0'dan 16klık bir sistem bulabilir misiniz bana? Klavye ve fareye de para birakin.
Şimdidien yardimlariniz icin teşekkür ederim.

Çok az bütçe arttır bunu al (o fiyata daha iyi ekran kartlı kampanya sistemleri çıkıyor) Sinerji Fenix Ryzen 5 4500 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı] monitör olarak ise internet bir araştır aynı modeller için makaleler vardır ölü piksel sorunu vs. var mı?

Ya abim ceza yedim 1 saatlim ondan bakamadim Excalibur kotu diyor bazilari arkimda ovuyor al olm diye falan filanda genel olarak bakinca Excalibur 5 para etmez diyorlar ve 16k uzerine cikabilecegimi sanmiyorum bu 2'sinden alirim buyuk ihtimal daha guzel ve ucuz bulamazsam baska sorularimi cevaplayabilir misin?

Ya abim ceza yedim 1 saatlim ondan bakamadim Excalibur kotu diyor bazilari arkimda ovuyor al olm diye falan filanda genel olarak bakinca Excalibur 5 para etmez diyorlar ve 16k uzerine cikabilecegimi sanmiyorum bu 2'sinden alirim buyuk ihtimal daha guzel ve ucuz bulamazsam baska sorularimi cevaplayabilir misin?

Örnek olarak attım o bilgisayarı ama genelde o fiyatlara kampanya ile 6600 bile verebilıyorlar bence biraz bekleyip kampanya kovalayın bir de tam kapsamlı bir araştırmada yapabilirsiniz 11-12 bin TL'ye 6500 XT biraz az gibime geldi monitör olarak ASUS diyebilirim Casper ile iyi tecrübelerim yok.

Geri
Yukarı