16000TL - 19500TL laptop önerisi

Umut.JPG

Kilopat
Merhaba laptop almayı düşünüyorum fiyat aralığım 16000TL - 19500TL bandında bu aralıkta önerebileceğiniz laptoplar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu alma yazık edersin işlemci eski nesil hepsibuarada da yeni nesil işlemcili 21 bin.

Bende victus almayı düşünüyordum ama 1,2 yıl içerisinde sorun çıkartır diyorlar.
Var mı kullanan victus çıkartırım 1-2yıl içinde sorun açıkçası minumum 5 yıl götürecek leptop arıyorum yani oyun açısından değilde en kötü 2 yıl sonra iş açısından götürmeye devam edebilsin.

Var mı kullanan victus çıkartırım 1-2yıl içinde sorun açıkçası minumum 5 yıl götürecek leptop arıyorum yani oyun açısından değilde en kötü 2 yıl sonra iş açısından götürmeye devam edebilsin.
Hem iş hem oyun için en iyisi victus sorun çıkarmaz monster almıyorsun hp kaç yıllık amerikan markası.

Hem iş hem oyun için en iyisi victus sorun çıkarmaz monster almıyorsun hp kaç yıllık amerikan markası.
Amerikan markasıda marka olarak düşünmeyeceksin model olarak düşünmek lazım sonuçta adamlar fiyat performans ürünü yapıyorlar o yüzden korkum. Fiyat performans derken 1,2 yılda 'da bozulmasın.

Amerikan markasıda marka olarak düşünmeyeceksin model olarak düşünmek lazım sonuçta adamlar fiyat performans ürünü yapıyorlar o yüzden korkum. Fiyat performans derken 1,2 yılda 'da bozulmasın.
Markaya bakacaksın asıl misal monster casper türk malı dersen teknolojide uzayacaksın bu işlerde acemisin heralde.

Geri
Yukarı