1600AF için F/P işlemci soğutucu önerisi

Alyven

Hectopat
RAM
Corsair 8x2 16 gb
Ekran kartı
GT1030
Anakart
Msi B450M-A PRO MAKS
İşlemci
Ryzen 1600 AF
Şu an Ryzen 1600 AF kullanmaktayım aktif olarak bütçe olarak en az fiyat ile en yüksek performansı alabileceğim bir soğutucu önerebilir misiniz? İyi Sosyal'ler teşekkürler.

Wraith Prism/Max. Bende çok fark etti açıkçası, size de öneririm.

Snowman T6 Ultra.

Daha kaliteli bir şey istiyorum dersen SE 224-XT.

Elinde güzel bir macun varsa Snowman T6 Ultra'ya bakabilirsin.

Macun da önerebilir misiniz çok bütçe aşmadan.
Wraith Prism/Max. bende çok fark etti açıkçası, size de öneririm.

Açıkçası benim de kafamda bu soğutucu vardı ama performansından çok emin değilim.

Macun da önerebilir misiniz çok bütçe aşmadan.
MX4 ile GC-Extreme arasında gidip geliyorum ben de, pek fikrim yok ama. AMD'nin kendi soğutucu baya iyi fiyatta, onu tercih etmen daha ekonomik ve hoş bir görüntü sunacaktır sanırsam tek eksisi intel desteği yok.

Kasa sürkülasyonunuz iyi ise ve render ile bir işiniz yoksa iyi bir termal macun ile stok fan yeterli gelecektir. Bunun dışında illa ki hava soğutucu şart ise F/P olarak Dark markasının giriş seviyesi soğutucuları da iş görecektir.

Kasa sürkülasyonunuz iyi ise ve render ile bir işiniz yoksa iyi bir termal macun ile stok fan yeterli gelecektir. Bunun dışında illaki hava soğutucu şart ise F/P olarak Dark markasının giriş seviyesi soğutucuları da iş görecektir.

Yeni bir ekran kartı gelecek gibi gözüküyor bir arkadaşımdan bana RTX 2060 o yüzden işlemcimi biraz overclocklayıp ekran kartının tam performansını görmek istiyorum o yüzden soğutucu değiştirme taraftarıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı