1600TL ekran kartı veya APU işlemci tavsiyesi

Bütçe
1600
Baya dikkat etmişsin.https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-bilesenleri/ekran-grafik-karti/asboard-gaming-geforce-gtx-1050-2gb-ddr5_spp_961583?id=704124746
O zaman buradan almasını öneririm.
Satıcı ''anatoptanci'' sattığı ürünlerin çoğu izoly marka.

Son düzenleme:
Satıcı "anatoptanci" sattığı ürünlerin çoğu Izoly marka. Ben sizin yerinizde olsam daha da yazmaya devam etmem. Bir şeyi atacak isern emin olup at. Böyle inan komik oluyor :D

Izoly olması yüksek ihtimal ama kendi sitesinden ucuz ayrıca GittiGidiyor havuz sistemi ile çalışıyor.

Izoly olması yüksek ihtimal ama kendi sitesinden ucuz ayrıca GittiGidiyor havuz sistemi ile çalışıyor.
Vay canına hiç bilmediğim bilgilerdi hocam sağ olun. Siz zaten satıcının kendi sitesine güvenmiyorsunuz ama komisyon ödeyip e-ticaret mağazasında açtığı mağazaya güveniyorsunuz. İlginç.

Hocam Asboard Gaming GeForce GTX 1050 2GB DDR5 Ekran (Grafik) Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Özelliklerine bakarmısınız? Anormal bir şey görebiliyormusunuz? Güç tüketimi az değilmi?
Bende de Zotac 1050 var tek fanlı Güç Tüketimi aynı hocam. Kartın soğutma performansı da fena olmaz bence bendeki tek fanlı 60 derece üstüne çıkmıyor gerçi biz orjinal fanını değiştirdik ama olsun her halükarda benim karttan daha iyi soğur gibime geliyor.

Vay canına hiç bilmediğim bilgilerdi hocam sağ olun. Siz zaten satıcının kendi sitesine güvenmiyorsunuz ama komisyon ödeyip e-ticaret mağazasında açtığı mağazaya güveniyorsunuz. İlginç.

Evet aynen öyle GittiGidiyor'un iade politikasına güveniyorum. Eğer kartta bir sorun olursa iade edebilecek olmasına güveniyorum.

Hocam Asboard Gaming GeForce GTX 1050 2GB DDR5 Ekran (Grafik) Kartı Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Özelliklerine bakar mısınız? Anormal bir şey görebiliyor musunuz? Güç tüketimi az değil mi?

APU almayı düşünür müsün? 4300GE alırsan elinde 250 TL daha kalır.

Evet aynen öyle GittiGidiyor'un iade politikasına güveniyorum. Eğer kartta bir sorun olursa iade edebilecek olmasına güveniyorum.
Valla bu konu kişiden kişiye göre tartışılır hocam belki inanmazsınız ama 2018 yılında GittiGidiyor üzerinden dolandırıldım. İlgilenmediler bile. Keşke amazon.com.tr de satılsa. O zaman 200 bile fazla olsa oradan alsın derdim. Yapıyorlar bu işi.

Vallahi bu konu kişiden kişiye göre tartışılır hocam belki inanmazsınız ama 2018 yılında GittiGidiyor üzerinden dolandırıldım. İlgilenmediler bile. Keşke amazon.com.tr de satılsa. O zaman 200 bile fazla olsa oradan alsın derdim. Yapıyorlar bu işi.

Evet hocam 2018 yılında aldığım forma hatalı gelmişti satıcıyla duvar pası yaptık en son zorla GittiGidiyor çözdü. Yine de GittiGidiyor daha güvenli. Hocam 4300GE daha performanslı değil mi?
Ona 2 GB RAM verse zaten o kart uçar.

Evet hocam 2018 yılında aldığım forma hatalı gelmişti satıcıyla duvar pası yaptık en son zorla GittiGidiyor çözdü. Yine de GittiGidiyor daha güvenli. Hocam 4300GE daha performanslı değil mi?
Ona 2 GB RAM verse zaten o kart uçar.
Benim bildiğim kadarıyla 4300GE nin içindeki kart GT1030/GTX 750 ayarında bir kart hocam. Sistem hali hazırda varsa ve güncel sayılabilecek bir sistem ise 1050 kesinlikle daha mantıklı. Ama sistem eski ise o zaman biz zaten en güzelinden bir Ryzen Apu bakmak arkadaşa daha iyi olur.

APU almayı düşünür müsün? 4300GE alırsan elinde 250 TL daha kalır.
Hocam teknolaji geride kaldı. Apu sistemler anca RX550 yi flaan geçebiliyor.
Benim bildiğim kadarıyla 4300GE nin içindeki kart GT1030/GTX 750 ayarında bir kart hocam. Sistem hali hazırda varsa ve güncel sayılabilecek bir sistem ise 1050 kesinlikle daha mantıklı. Ama sistem eski ise o zaman biz zaten en güzelinden bir Ryzen Apu bakmak arkadaşa daha iyi olur.
Hocam soracaktım unuttum r3 1200 1050 yi besler değilmi?

Geri
Yukarı