1600TL'ye kadar kulaklık, klavye ve mouse önerisi

Zaten bundleı alması saçma olur. Arkadaşa klavye fare ve kulaklık lazımmış. Mouse pad istememiş.
Ekstra 500 tl bütçe çıkarabilirim yazmış ya görmediniz mi ?

Gaming Review: Mpow Air SE Gaming Headphones – Quality at an Affordable Price :D ?

Bilmediğin markaları kötülemeyi acilen bırakmalısın dostum. Bu bütçeye bu kalitede gürültü engellemesi bulunan bir kulaklık imkansız bulamazsın. Kendim de deneyimledim ve karşılaştırdım fiyatına göre alınabilecek en iyi kulaklıklardan biri.
Forumda bu markayı bilen tek kişi olabilirsin.

Ekstra 500 tl bütçe çıkarabilirim yazmış ya görmediniz mi ?

Forumda bu markayı bilen tek kişi olabilirsin.
Rampage FURY X diye satılan kulaklığın orijinali bu ne anlatıyorsun sen hala? Hala kötülemeye çalışıyorsun yersiz şekilde. Sen bilmiyorsun diye başka insanlar da mı bilmiyor sanıyorsun?

Ayrıca 500 TL daha fazla çıkarsa Mouse olarak M625'ten Delux M800e çıkılır kalan para ile de Mpow Air SE Wireless alınır.

Rampage Fury X diye satılan kulaklığın orijinali bu ne anlatıyorsun sen hala? Hala kötülemeye çalışıyorsun yersiz şekilde. Sen bilmiyorsun diye başka insanlar da mı bilmiyor sanıyorsun?

Ayrıca 500 TL daha fazla çıkarsa mouse olarak M625'ten Delux M800e çıkılır kalan para ile de Mpow Air SE Wireless alınır.

Sanki Fury X çok kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı