5 özürsüz devamsızlıkla sınıfta kalınır mı?

YektaBerk

Femtopat
Daha fazla  
Benim toplam ilk dönem 1 devamsızlığım 2. dönem 4 devamsızlığım var ve toplam 5 özürsüzüm var. Kalır mıyım? Bu devamsızlık sildirme işi mesela 1 2 ay önceki devamsızlık siliniyor mu?

Ben 3 senedir 25+ devamsızlık yapıyorum her sene başında müdür yardımcıları gelip devamsızlık yapıldıktan 5 gün içinde ailenizin gelmesi lazım diyorlar. Her dönem sonu dilekçe ile özürlüye geçiriyorlar. Devamsızlık silme diye bir şey yok. Özürlüye geçirmek var.

Benim toplam ilk dönem 1 devamsızlığım 2. dönem 4 devamsızlığım var ve toplam 5 özürsüzüm var. Kalır mıyım? Bu devamsızlık sildirme işi mesela 1 2 ay önceki devamsızlık siliniyor mu?

Artık herkesin bilmesi gerekiyor şunu hayır 10 günü geçmeden kalmazsın ayrıca devamsızlık sildirme diye bir şey yok dilekçe ile bazı okullar (benim okulum yaptı) özürlü devamsızlığa geçirebiliyorsun.

Özürlü devamsızlık için 20gün özürsüz devamsızlık için 10gün sınırın var, toplam 30.

Kalmazsın hocam 10 özürsüz devamsızlık hakkın var korkma.

Artık herkesin bilmesi gerekiyor şunu hayır 10 günü geçmeden kalmazsın ayrıca devamsızlık sildirme diye bir şey yok dilekçe ile bazı okullar (benim okulum yaptı) özürlü devamsızlığa geçirebiliyorsun.

Peki belge alabilir miyim? Toplam 5 gün özürsüz ile ve okula velimin gittiği zaman onlar mı doldurulacak dilekçeyi veriyor biz mi direk götürüyoruz kağıda yazıp?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı