165 Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
4000
Teşekkür ederim, biri VA panel biri IPS panel. Bu panel ne kadar etkiliyor anlamış değilim tam olarak.

Gigabyte'ı bir arkadaş daha önermişti ve 19'unda indirim günü var o zaman al dedi G24F-2'yi

Peki dostlar son olarak Dell G2422HS, AOC 24G2sae veya G24F-2 bu 3 monitörden hangisini almalıyım? Başka monitör önerisine gerek kalmadı teşekkürler hepinize.

Gigabyte modelinde kablo çıkmıyor diye duydum. Dell teknik servisi olsun, ürün kalitesi olsun benim için çok önde. Zaten onu kullanıyorum.

Gigabyte modelinde kablo çıkmıyor diye duydum. Dell teknik servisi olsun, ürün kalitesi olsun benim için çok önde. Zaten onu kullanıyorum.

DP kablosu çıkmıyor evet ama içinden çıkan HDMI kablosu ile 180Hz'ye kadar alabiliyorsunuz (ek olarak bir kablo daha çıkıyor ama adını bilmiyorum)

Evet dediğiniz gibi teknik servis de önemli fakat bir sorun çıkmadığı zaman da çıkmıyor elimde şu an 14 yıllık LG Flatron monitör var hiç sıkıntı yapmadı bu güne kadar fakat artık ömrü doldu gittikçe geç açılmaya başladı son açtığımda 5dk kadar bekletti.

Merhaba arkadaşalar. Daha önceden böyle bir konu açmıştım ama eskidi maalesef güncel olarak monitör tavsiyesi alabilir miyim? 165Hz 1080p 1ms ya da 0.5 varsa bilmiyorum. IPS mi VA panel mi karar veremedim genellikle FPS oyunları oynuyorum ara ara film vs. izliyorum. Bütçe maksimum 4 bin TL.

2.el 1 aylık garantili ASUS TUF VG27vq buldum bu model alınır mı? VA panel sarım bu. Bir de oyun için 27 tavsiye edilmiyor 24 daha iyi olur diyorlar özellikle 1080p için.

27inç alacaksan 1080p alma.

27 inç 1080p önerilmiyor hocam. 27 için en az 2K alınması gerekiyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı