165 Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
4000
Merhaba arkadaşalar. Daha önceden böyle bir konu açmıştım ama eskidi maalesef güncel olarak monitör tavsiyesi alabilir miyim? 165Hz 1080p 1ms ya da 0.5 varsa bilmiyorum. IPS mi VA panel mi karar veremedim genellikle FPS oyunları oynuyorum ara ara film vs. izliyorum. Bütçe maksimum 4 bin TL.

2.el 1 aylık garantili ASUS TUF VG27vq buldum bu model alınır mı? VA panel sarım bu. Bir de oyun için 27 tavsiye edilmiyor 24 daha iyi olur diyorlar özellikle 1080p için.
https://www.hepsiburada.com/dell-s2...g-monitor-p-HBCV000003SDYL?magaza=Hepsiburada
3100 TL ye almıştım 5,5 ay önce şu anda 4300 TL sizin bütçeyi biraz aşıyor ama kullandığım süre boyunca gayet memnunum daha uyguna bulabilirseniz tavsiye ederim.

Son düzenleme:
2 gündür araştırıyorum ama hala kararsızım G2422HS ve G24F-2 arasında. Keşke görme şansım olsaydı da canlı gözle bakabilseydim.

Eğer beklersen cuma akşamı evime geçeceğim G2422HS monitörümün istediğin fotoğraf ve videolarını atabilirim size oyunlarda The Forest, CS:GO, LoL, Valorant, BF1 ve bir sürü oyunun görüntülerini paylaşabilirim az çok fikir sahibi olursun.

Eğer beklersen cuma akşamı evime geçeceğim G2422HS monitörümün istediğin fotoğraf ve videolarını atabilirim size oyunlarda The Forest, CS:GO, LoL, Valorant, BF1 ve bir sürü oyunun görüntülerini paylaşabilirim az çok fikir sahibi olursun.

Geç oldu ama teşekkür ederim. G24F-2 sipariş verdim :)

Bayram indirimi ile beraber bu monitörü almanız çok iyi olmuş hocam. Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Teşekkür ederim umarım sorunsuz gelir de iade etmek zorunda kalmam :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın
Teşekkür ederim :)

Monitörüm geldi. Ne ölü piksel ne de gosting var. Işık sızması hiç yok ekran simsiyah ya da ben beceremedim :) öneren arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı