165 Hz VA panel monitör önerisi

Güncelleme: merhaba herkese sinerjiden AOC 24G2SPU almıştım ve 1 adet ölü piksel çıkmıştı. Gözümle görüp deneyimlediğim kadarıyla monitörü beğenmiştim. Ölü pikselden dolayı servise gönderdim ve kabul edildi bugün sonuç olarak değişim veya iade olabileceğini söylediler fakat ellerinde aynı monitörden kalmadığından dolayı tekrar alamayacağım. Sizce şu an ne yapmalıyım hangi monitöre yönelmeliyim? (aynı monitörden itopyanın sitesinde mevcut ufak bir fiyat farkıyla tekrar tercih etsem mi?)
Rahatsız etmeyecek boyuttaysa kullanın hocam bir zararı yok zaten küçükse köşedeyse fark etmezsiniz zaten kullanırken.

Rahatsız etmeyecek boyuttaysa kullanın hocam bir zararı yok zaten küçükse köşedeyse fark etmezsiniz zaten kullanırken.
hocam monitör rahmetli oldu artık servise gitti ve para iadesi istedim. Şu an ne yapacağım bilmiyorum. maksimum 4k bandında 165 hz IPS alınacak bir monitör çok göremiyorum.
2 arkadaşımda ASUS VG24VQR (VA PANEL) var ve memnunlar, son ihtimal olarak onu tercih edebilirim.

hocam monitör rahmetli oldu artık servise gitti ve para iadesi istedim. Şu an ne yapacağım bilmiyorum. maksimum 4k bandında 165 hz IPS alınacak bir monitör çok göremiyorum.
2 arkadaşımda ASUS VG24VQR (VA PANEL) var ve memnunlar, son ihtimal olarak onu tercih edebilirim.
Hocam bende arıyorum 3500-4000 TL bandında 144-165Hz IPS ekran arıyorum günlerdir. Lenovo G24-20 modelinin iyi olduğunu söylüyorlar.

Sizce şu an ne yapmalıyım hangi monitöre yönelmeliyim? (aynı monitörden itopyanın sitesinde mevcut ufak bir fiyat farkıyla tekrar tercih etsem mi?)
İtopya'dan alma şansın varsa hala tercih edilebilir bir monitör o fiyata.
Lenovo G24-20 modelinin iyi olduğunu söylüyorlar.
Lenovo G24-20, 3500-4000 TL fiyat aralığında tavsiye ettiğimiz bir monitör. 4000-4500 TL arasında AOC 24G2SPU tercih etmelisiniz.

İtopya'dan alma şansın varsa hala tercih edilebilir bir monitör o fiyata.

Lenovo G24-20, 3500-4000 TL fiyat aralığında tavsiye ettiğimiz bir monitör. 4000-4500 TL arasında AOC 24G2SPU tercih etmelisiniz.
Gönlüm 24G2SPU’dan yana bugün mağazasına gidip bakacağım çünkü online satışı yok. İkinci tercihim Lenovo G24-20 onun için de şunu sorucam overclockla 165 hz olduğu bilgisi vardı sanırım. Eğer böyle ise overclock yapmak için herhangi bir işlem gerekiyor mu?

Hocam bende arıyorum 3500-4000 TL bandında 144-165Hz IPS ekran arıyorum günlerdir. Lenovo G24-20 modelinin iyi olduğunu söylüyorlar.
hocam 2. tercihim o olacak sanırım. Umarım şu süreci sorunsuz atlatırım en yakında. aynı dileklerim sizin içinde geçerli

İkinci tercihim Lenovo G24-20 onun için de şunu sorucam overclockla 165 hz olduğu bilgisi vardı sanırım. Eğer böyle ise overclock yapmak için herhangi bir işlem gerekiyor mu?
Fabrikadan overclock edilemiş halde geliyor zaten o yüzden 165 Hz seçeneği çıkacaktır ancak ben 144 Hz kullanırdım. Stabilite bakımından daha iyi olabilir. Size kalmış bir şey.

Geri
Yukarı