1650 Super 3499 lira

Eylül sonu Ekim başı gibi çıkacak deniliyor. XT olanını 11 Ağustos'ta 5000 TL'ye ben aldım 4300 TL'ye alan çok kişi oldu sabah/öğle saatlerinde. Şimdi XT olmayanı daha ucuz olacağı için bir ihtimal diyorum. O zamana birikmiş paran olursa kovalarsın.

Ucuza bulursam 6600 XT siparişimi iptal etmem mantıklı olur mu? 3000 TL bandında bulursam yani.

@DelerSS kaçtan sipariş verdin? İyi fiyattan aldıysan iptal edilmez çünkü ne zaman satışa çıkacağı, stok ve iyi fiyatların bulunup bulunamayacağı tamamen ihtimal üzerine. 6600 XT benim aklımda bile yoktu 11 Ağustos'ta baktım millet ortalığı yıkıyor 4200 TL'ye aldım, 4500 TL'ye buldum diye ben de karşıma ilk çıkana yapıştım. 5000 TL verip kaptım Sapphire Pulse modelini iyi de oldu çünkü ucuz XFX'lerin soğutması gerçekten sınıfta kalıyordu.

@DelerSS kaçtan sipariş verdin? İyi fiyattan aldıysan iptal edilmez çünkü ne zaman satışa çıkacağı, stok ve iyi fiyatların bulunup bulunamayacağı tamamen ihtimal üzerine. 6600 XT benim aklımda bile yoktu 11 Ağustos'ta baktım millet ortalığı yıkıyor 4200 TL'ye aldım, 4500 TL'ye buldum diye ben de karşıma ilk çıkana yapıştım. 5000 TL verip kaptım Sapphire Pulse modelini iyi de oldu çünkü ucuz XFX'lerin soğutması gerçekten sınıfta kalıyordu.
amazon.co.jp üzerinden PowerColor Red Devil almıştım 5350 liraya.

Geri
Yukarı