ASUS GTX 1650 Super 4000 TL!

Neredeyse eşitler ve RTX 3050 daha çok ısınıyor.
2-3 Fps'den bahsetmiyorum evet 3050 Fps olarakta iyi ama gerek DLSS, gerekse de yeni bir kart olması sebebiyle 3050 daha iyi.

Birde bu videoda 3050 daha serin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam yapmayın işte bunu 3050 1660S'ten daha iyi :D

Çok az iyi aslında, şahsen 3050'nin f/p olarak hayal kırıklığı olduğunu düşünüyorum. RTX soslu 1660 Super kendisi kas güçleri denk sayılır. Ray Tracing performansı oldukça kötü ve DLSS'e karşı da FSR 2.0 geliyor.

Benim umudum gelecek 3050 Super veya 3050 Ti gibi bir kartta. Şu kartın 6600'den daha çok güç tüketip çok daha az FPS veriyor olması bile başlı başına absürt.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok az iyi aslında, şahsen 3050'nin f/p olarak hayal kırıklığı olduğunu düşünüyorum. RTX soslu 1660 Super kendisi kas güçleri denk sayılır. Ray Tracing performansı oldukça kötü ve DLSS'e karşı da FSR 2.0 geliyor.

Benim umudum gelecek 3050 Super veya 3050 Ti gibi bir kartta. Şu kartın 6600'den daha çok güç tüketip çok daha az FPS veriyor olması bile başlı başına absürt.

3050 dün sizin sayenizde hiç tercih etmeyeceğim bir kart oldu teşekkürler beni kurtardınız onun yerine gidip RX 6600XT alacağım.

3050 dün sizin sayenizde hiç tercih etmeyeceğim bir kart oldu teşekkürler beni kurtardınız onun yerine gidip RX 6600XT alacağım.

Rica ederim, sen hali hazırda 1660 Super kullanıcısısın 1080P için hala yeterli ve güzel bir kart. Buradan kas gücü olarak büyük fark yaratacak kartları tercih etmek çok daha iyi olur. 6600 XT de bunlardan birisi.

Rica ederim, sen halihazırda 1660 Super kullanıcısısın 1080p için hala yeterli ve güzel bir kart. Buradan kas gücü olarak büyük fark yaratacak kartları tercih etmek çok daha iyi olur. 6600 XT de bunlardan birisi.

Aslında 1660 Super'den geçilmesi gereken kart en az 3060 Ti veya 6700XT olmalı devasa fark için.

Yeni konular

Geri
Yukarı