ASUS GTX 1650 Super 4000 TL!

Rica ederim, sen halihazırda 1660 Super kullanıcısısın 1080p için hala yeterli ve güzel bir kart. Buradan kas gücü olarak büyük fark yaratacak kartları tercih etmek çok daha iyi olur. 6600 XT de bunlardan birisi.

Evet hocam ama bazen böyle oyunları maximum grafikte rahat oynayamayınca moralim bozuluyor 165 Hz monitör var The Witcher da Ultra ayarlarda 55,60 FPS alıyorum G-SYNC açıyorum azalıyor yırtılma ama takılma oluyor o yüzden 6600XT'ye geçsem çok daha iyi olur diye düşünüyorum veya 8 GB RAM kullandığım içinmi böyle 16 ya çıkarsam çok mu fark olur.

Evet hocam ama bazen böyle oyunları maximum grafikte rahat oynayamayınca moralim bozuluyor 165 Hz monitör var The Witcher da Ultra ayarlarda 55,60 FPS alıyorum G-SYNC açıyorum azalıyor yırtılma ama takılma oluyor o yüzden 6600XT'ye geçsem çok daha iyi olur diye düşünüyorum veya 8 GB RAM kullandığım içinmi böyle 16 ya çıkarsam çok mu fark olur.
8 GB kullanmanız hata. Witcher 3 bu arada optimizasyonu sorunlu bir oyun. 1660S 1080P oyunculuk için şu an çok güçlü kartlardan biri. Ancak 6600 XT fiyatları da iyiyken alacağım diyorsanız çok mantıksız olmaz.

+ olarak Witcher 3'te RX 570 ile ultra ayarlarda ben zaten 60 Fps alıyorum, sizin ramle alakalı bir darboğaz var sistemde.

8 GB kullanmanız hata. Witcher 3 bu arada optimizasyonu sorunlu bir oyun. 1660S 1080p oyunculuk için şu an çok güçlü kartlardan biri. Ancak 6600 XT fiyatları da iyiyken alacağım diyorsanız çok mantıksız olmaz.

+ Olarak Witcher 3'te RX 570 ile Ultra ayarlarda ben zaten 60 FPS alıyorum, sizin RAM'le alakalı bir darboğaz var sistemde.

8 GB eklesem 16 olsa çözülür o zaman diye düşünüyorum.

Aslında 1660 Super'den geçilmesi gereken kart en az 3060 Ti veya 6700XT olmalı devasa fark için.

Eldeki işlemci o performansı tam olarak çıkaramayabilir. 6600 XT de ciddi fark yaratan bir kart ben 5500 XT 8 GB'dan geçtim ikiye katladı performansı bildiğin.

İşlemcim i5 9400F biraz kötü.

Bence halleder ama RX 6600'e de bakabilirsin her ihtimale karşı hem bayağı ekonomik, hem güçlü hem de çok sağlam overclock potansiyeli var. Ne kadar XT kullanıcısı olsam da düz modelini de çok beğeniyorum kart resmen güç tüketmiyor o performansına rağmen.

Tabii ilk işin RAM'leri 2x8 GB yapmak olsun.

Bence halleder ama RX 6600'e de bakabilirsin her ihtimale karşı hem bayağı ekonomik, hem güçlü hem de çok sağlam overclock potansiyeli var. Ne kadar XT kullanıcısı olsam da düz modelini de çok beğeniyorum kart resmen güç tüketmiyor o performansına rağmen.

Tabii ilk işin RAM'leri 2x8 GB yapmak olsun.

Teşekkür ederim bilgi için RX 6600 GTX 1660 Super'den daha iyi diyorsunuz yani performansım artar kısaca tamam o zman öyle yaparım.

Teşekkür ederim bilgi için RX 6600 GTX 1660 Super'den daha iyi diyorsunuz yani performansım artar kısaca tamam o zaman öyle yaparım.

Tabii artar. Önceki sayfalarda sana 12 oyun test ortalamasını atmıştım kartların. 3060'ın altındaki kart düz RX 6600 örneğin. 1660 Super ile aradaki farkı böyle.

Screenshot_4.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı