1650 Super 74 derece oluyor

atitalha

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1650 Super ekran kartım var Dead by Daylight adlı oyunda 74 derece alıyorum. Fanları daha yenı temızledım temızlemeden once 80 derece de sabit idi bütün oyunlarda derece aynı neden kaynaklı olabılır? Mining yapıyor olabılır mı acaba?

Merhaba arkadaşlar, 1650 Super ekran kartım var Dead by Daylight adlı oyunda 74 derece alıyorum. Fanları daha yenı temızledım temızlemeden once 80 derece de sabit idi bütün oyunlarda derece aynı neden kaynaklı olabılır? Mining yapıyor olabılır mı acaba?
Termal Macun? Kasa hava akışı kötü olabilir. Kasanın yan tarafını açıp deneyin birde.

Kartın tam modeli nedir? Muhtemelen tek fanlı, soğutmadan çok fiyata odaklanılmış bir arkadaş kendisi. 74 derece bir tık fazla olsa da, çok değil. Bir tık fazla sadece. Bir problem olmayacaktır.

Bu sıcaklarda tek fanlı bir kartsa normal sıcaklıklar, endişelenecek bir şey yok. Benim düşüncem 85 derece üstü olursa sorun var demektir.

Yani bu değer bana açıkçası gayet normal geldi. İnternetten baktığımda 90 dereceye kadar güvenli deniyor bu ekran kartının sıcaklığına.
Kim demiş acaba merak ediyorum. Mobil kart olsa hadi eyvallah yine ama, masaüstü için 83 derece üstünde bir şeyler yapılması gerekir.

Geri
Yukarı