1650 Super ekran kartı ile sistem kasıyor

Yilmaz.Kucuker

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi 0 ekran kartı aldım 1650 Super. Eski ekran kartım ise RX570. Yeni olan GTX1650S'yi takınca PC açılmasında programlarda arada oyunlarda dahi kasma drop gibi durumlar yasıyorum. Elimde mevcut olan RX570'i takınca ise sorunsuz bir şekilde drop vs kasma durumu ortadan kalkıyor. Bilen dostlar yardımcı olursa sevinirim.

DDU ile eski driverı silip güncel driverı kur.

Yaptım hocam sonuç aynı.
Esenlikler, ekran kartı sahte falan değilse drvieri de tamam ise kartın slota tam oturduğundan emin misin? SATA kabloları bazen tam oturmasını engelliyor. Sıfır bir kartta en muhtemel sorun bence o.

Kart eski RX570 kartıma nazaran çok daha ufak bir yapıya sahip iyice oturduğundan eminim kartım ise ASUS TUF Gaming serisinden GTX1650 Super.

Temiz format atıp bir deneyin o zaman hocam. Eğer sorun devam ediyor ise Ekran Kartını garantiye gönderebilirsiniz. 0 aldığınızı söylüyorsunuz ayrıca iade de edebilirsiniz 14 gün içinde.

Temiz format atıp bir deneyin o zaman hocam. Eğer sorun devam ediyor ise Ekran Kartını garantiye gönderebilirsiniz. 0 aldığınızı söylüyorsunuz ayrıca iade de edebilirsiniz 14 gün içinde.
14 günü geçti hocam garantiye hazirliyorum şuanda format atma şansım yok bir çok dosyam icinde mevcut 15i gecik oyun vs çok masraflı olur

Garantiye gönderiyorsanız bence bir A4 kağıdına karşılaştığınız durumu açık ve net bir biçimde belirtin. İade veya değişim talep ettiğinizi de not olarak altına ekleyin.

Geri
Yukarı