1650 Super GTA Online düşük FPS

mburaktekin

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
1650 Super, i3-9100F, 8 GB 2400 MHz RAM, 500W FSP AHBC.
Bu sistemde yaşadığım kaçıncı sorun bilemiyorum. 30 FPS alıyorum, 30! Sürücüler güncel, güç seçeneklerinden yüksek performans seçili. Darboğaz da var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemde yaşadığım kaçıncı sorun bilemiyorum. 30 FPS alıyorum, 30! Sürücüler güncel, güç seçeneklerinden yüksek performans seçili. Darboğaz da var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Darboğazdan kaynaklanıyor büyük ihtimal.

Çim ayarını biraz kıs istersen bende de açık iken 30 FPS civarlarında dağlık yerlere çıktığımda 20'ye bile düştüğü oluyor.

Kısa vadede MSAA x2, population variety ve density sıklığını azaltma, grass ayarını azalmanı, soft shadows sharp yapabilirsin, post fx ayarını da kısabilirsin. Bunları yaptığında fps yeterince yükselecektir. Online modu herkeste fps değerini düşürüyor onu değiştiremeyiz.
Uzun vadede bilgisayar parçalarını yükseltebilirsin.

Benim anlamadığım bir şey de şu. Videolarda bu işlemci rahat rahat bu kartı kaldırıyor. Bende niye kaldırmıyor bu sıkıntı tek bende mi var?

Yeni konular

Geri
Yukarı