1650 Super ROG STRIX Advanced vs. ROG STRIX Gaming

• Konuyu başlatan Jukac
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B

Jukac

Hectopat
Arkadaşlar, bütçem en fazla bu kartlara yetiyor şu an. Hangisi daha iyi? Hangisi daha çok serin çalışır? Bir de bu anakartla uyumlular mı?

Anakartlık bir durum yokta işlemcinizi belirtir misiniz? Darboğaz yoksa bütçeyi az biraz artırıp kesinlikle 1660 Super almalısınız. 1650 Super'e bu paralar verilmemeli bence. Yada RX 5500Xt bakılabilir.

Bu ikisi yerine neden 5500XT 8GB bakmıyorsunuz? 1650S'den daha iyi ve 1660 - 1660S arasında bir performans gösteriyor. Ayrıca aynı fiyattalar. Eğer bütçe attırabilirseniz de 1660S bakabilirsiniz. 2000TL bandından sonra 1650S bakılmamalı.

Arkadaşlar maalesef bütçem son olarak bu kadar. Ayrıca kesinlikle AMD'ye bulaşmak istemiyorum. Bu iki modelden hangisinin soğutması daha iyidir?

Arkadaşlar maalesef bütçem son olarak bu kadar. Ayrıca kesinlikle AMD'ye bulaşmak istemiyorum. Bu iki modelden hangisinin soğutması daha iyidir?
Bütçe daha artmıyorsa bunu al bence.
MSI RX 5500 XT MECH 8G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
AMD nin yazılım sorunları bu kart da neredeyse yok galiba. Ama istemiyorum dersen 1650 süper e bu kadar verme. Gerçekten kart ısınmıyor. Ucuz bir tane al.

Hocam normalde Galax GTX 1650 Super alacaktım ama sadece Teknobiyotik satıyor. O yüzden de almak istemiyorum. Yukarıdaki 2 modelden hangisi daha iyi soğutmaya sahip?
@Mehmet A

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı