1650 Super sistem 10 bin eder mi?

ricinici

Centipat
Selam birkaç hafta içerisinde bu sistemi alacağım. İkinci el temiz kullanılmış. Fiyatta az daha indirim isteyebilirim. Sizce bu sistemin fiyatı 10k eder mi? Sistem için yorumlarınızı nedir? Çoğunlukla oyun için kullanacağım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220209_102008.jpg
    IMG_20220209_102008.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 42
10 bin TL'ye biraz daha ekleyip bu sistemin sıfırı alınabilir diye biliyorum. Fiyat ikinci el için çok fazla değil mi? İkinci el piyasasına fazla hakim değilim, hatam varsa düzeltin.

Etmez. Bu paraya bundan daha iyi sıfır 6500XT sistem toplanılabilir. Ek olarak bazı parçaları kalitesiz.

Son düzenleme:
9k+ ya topladım parçaları tek tek. İsterseniz her parçayı ayrı ayrı arayıp sizde toplayın. Benim topladığım sistem sıfır bu ise ikinci el. Gerisini siz düşünün.

Aquarius 5T11-RTX3050 - Game Garaj

Bütçeniz hangisine yeterse onu alın.

Bu attığınız sistem daha iyi gibi sanki birazdan bakacağım YouTube'dan da testlerine.Piyasa cidden çok yükseldi. Geçen sene gamegarajda 3500 e 1650 superli kasa bakıyordum..
9k+ ya topladım parçaları tek tek. İsterseniz her parçayı ayrı ayrı arayıp sizde toplayın. Benim topladığım sistem sıfır bu ise ikinci el. Gerisini siz düşünün.

İkinci ellerin fiyatı sıfırı geçti cidden. Arkadaşın attığı sistem hakkında bilgin var mı?

Geri
Yukarı