1650 Super'i eGPU olarak kullanabilir miyim?

edg0

Hectopat
Laptopuma eGPU ile 1650 Super takacagim fakat masaustu ile eGPU arasinda herhangi bir performans kaybi yasar miyim?

Sıstem ozellıklerım:
16 GB RAM.
i7 6700 HQ.

Son düzenleyen: Moderatör:
İster istemez yaşarsın. Sonuçta anakarta takmıyorsun ekran kartını. Ama yine de işlemcin güçlü. Fazla kayıp olmaz.

Laptopuma eGPU ile 1650 Super takacagim fakat masaustu ile eGPU arasinda herhangi bir performans kaybi yasar miyim?

Sıstem ozellıklerım:
16 GB RAM.
i7 6700 HQ.
Bilgilendirme olarak yazıyorum. GTX 1050ti'dan sonra çıkan ekran kartları e-GPU için uygun değil.
Düzenleme: Bu kesinlikle çalışmayacağı anlamına gelmiyor. İnternette sürücüyü düzenleyip çalıştıranlar var fakat ne kadar sağlıklı ve ne kadar başarılı oldukları kesin değil.

Son düzenleme:
Bilgilendirme olarak yazıyorum. GTX 1050 Ti'dan sonra çıkan ekran kartları e-GPU için uygun değil.
Düzenleme: Bu kesinlikle çalışmayacağı anlamına gelmiyor. İnternette sürücüyü düzenleyip çalıştıranlar var fakat ne kadar sağlıklı ve ne kadar başarılı oldukları kesin değil.

RX 570'de bir sorun yaşar mıyım e-GPU için uygun mudur?

Kod 43 hatası alma ihtimalin çok yüksek ama bununda üstesinden gelebilirsin NVIDIA code 43 fixer var bununla düzeltebilirsin çok bir kayıp olmadan kullanabilirsin %10 bir kayıp olur sadece ama ekran kartını harici monitöre bağlayıp laptop ekranını kullanmaz çok verimli çalışır. Önce anakartındaki çıkışın ne olduğunu öğrensen daha iyi olur m-pcie var ve ngff var sana fotoğrafını atıyorum almadan önce pc nin alt kapağını açıp kontrol et ondan sonra exp gdc alabilirsin.

Bilgilendirme olarak yazıyorum. GTX 1050ti'dan sonra çıkan ekran kartları e-GPU için uygun değil.
1660 Super'i İlk taktığımda Hata 43 almıştım onu bat dosyası ile düzelttim ve Sonra sorunsuzca kullandım işlemcim i7 7700Hq. Asıl bu işin performansını almak istiyorsak güzel bir hdmi girişi olan monitör ile kullanılmasıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı