1650 Ti 4 GB sistem FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 11

tahakex0

Picopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Gtx 1650 Ti 4 Gb
İşlemci
İ5 10300H
Arkadaşlar, sistemim oynadığım oyunlara kat kat yeterli bir sistem GeForce exp giriş yapmıyor. Bütün oyunlarda düşük FPS alıyorum 4 GB ekran kartım bulunmakta 2 GB grafiklerde 20 FPS zor alıyorum. Monitore kafa atmak üzereyim, kıymetli fikirlerinizle beni aydınlatabilir misiniz?

Bir ekleme daha yapmak isterim çoğu uygulamayı algılamıyor. Gibi bir şey birkaç defa çalıştırıyorum ve uzun süre sonra tepki veriyor, ha dersenizde 1 defa çalıştır da hürmetini gör :D yok kardeşim olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, sistemim oynadığım oyunlara kat kat yeterli bir sistem GeForce exp giriş yapmıyor. Bütün oyunlarda düşük FPS alıyorum 4 GB ekran kartım bulunmakta 2 GB grafiklerde 20 FPS zor alıyorum. Monitore kafa atmak üzereyim, kıymetli fikirlerinizle beni aydınlatabilir misiniz?

Bir ekleme daha yapmak isterim çoğu uygulamayı algılamıyor. Gibi bir şey birkaç defa çalıştırıyorum ve uzun süre sonra tepki veriyor, ha dersenizde 1 defa çalıştır da hürmetini gör :D yok kardeşim olmuyor.

Ekran kartın güncel mi ve arka planda uygulamalar kapalı mı?

Mobil ekran kartı nasıl güncelleyebilirim?

Mobil derken?

Laptopmu masaüstümü.

Ve widows 10 mu?

Yazdıklarına bakarak sistemi hunharca kullanan biri olduğunu düşünüyorum. Temiz bir Windows kurulumu ve düzgün bir sürücü güncellemesi ile düzene sokabilirsin.

Temiz kurulumdan önce önemli verilerini, GDrive vb. yedeklemeyi unutma.

Ayrıca bellek güncel oyunlar için sınırda kalıyor. O belleği 16 GB yükseltebilirsen daha iyi olur. Ayrıca uygulamaların geç açılması kalitesiz, firmware güncellemesi almamış ya da sağlık değeri kötü SSD ya da HDD kullanıyorsan olabilir. Tabii sistemi kullanımına da bağlı. Arka planda onlarca şey açıksa uygulama açılış hızını yavaşlatabilir.

Dizüstü bilgisayar ve masaüstü çok fark ediyor. Dizüstü marka ve modelin nedir?

Geri
Yukarı