1650 Ti sistemde Steam oyunları kasıyor

Gürkannn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Direk konuya gireyim. Birkaç gün önce Steam'i silmek zorunda kaldım o zamana kadar hiçbir sorun yoktu taki tekrar indirene kadar. İndirdiğimde oyunları tekrar yükledim ve CS:GO girdim ana menüde hiçbir sorun yaşamadım maç girdikten sonra oyunun aşırı kasdığını gördüm. Yerel dosyaları doğruladım olmadı sildim yükledim aynı sorunu tekrar yaşadım sonra Witcher 2 dede aynı sorunu yaşadım ana menüde kasma yokken oyun içinde kasmalar çok yoğundu PUBG de açılmıyordu. Çözümü varsa söyler misiniz?

Sistem: Intel i5-10300H 2.50GHz, 8 GB RAM, GTX 1650 Ti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleriniz güncel mi?
Steam'i en başta silme sebebim pubg'nin açılmamasıydı bi youtube videosunda sürürülerin güncel olmamasından dolayı olabileceğini söylüyordu. Videodaki programı kurup sürücü güncellemesi yaptım baktım olmuyor steam'i silip yükle yapdım sonra burdayım şimdi güncelmi bilmiyorum nasıl bakabilirim?

Hocam Steam silip tekrar yüklediğiniz zaman aralığında bilgisayara etki edecek bir şey yaptınız mı? Bir de MSI Afterburner indirip sıcaklık ve kullanım değerlerini söyler misiniz?
sildikten sonra diğer arkadaşa verdiğim cevaptaki programla birkaç kez daha sürücü güncellemesi yapdım okadar.

laptop kullanıyorum bu arada "Lenovo ideapad gaming 3" adlı laptop

Epic Games, Riot Client, Ubisoft gibi programların oyunlarını oynarken hiç bir sıkıntı yaşamıyorum sadece steam oyunlarında yaşadığım bi durum.

Son düzenleme:
Steam'i en başta silme sebebim pubg'nin açılmamasıydı bi youtube videosunda sürürülerin güncel olmamasından dolayı olabileceğini söylüyordu. Videodaki programı kurup sürücü güncellemesi yaptım baktım olmuyor steam'i silip yükle yapdım sonra burdayım şimdi güncelmi bilmiyorum nasıl bakabilirim?

sildikten sonra diğer arkadaşa verdiğim cevaptaki programla birkaç kez daha sürücü güncellemesi yapdım okadar.

laptop kullanıyorum bu arada "Lenovo ideapad gaming 3" adlı laptop

Epic Games, Riot Client, Ubisoft gibi programların oyunlarını oynarken hiç bir sıkıntı yaşamıyorum sadece steam oyunlarında yaşadığım bi durum.
Hocam neden saçma sapan sürücü yükleme uygulamalarını kullandınız ki? Forumda da yasak zaten bu tür programları önermek. Ayrı bir konu açarak o yüklediğiniz sürücüleri nasıl silip en güncel hallerini kullanacağınızı önerebilirsiniz.

Hocam neden saçma sapan sürücü yükleme uygulamalarını kullandınız ki? Forumda da yasak zaten bu tür programları önermek. Ayrı bir konu açarak o yüklediğiniz sürücüleri nasıl silip en güncel hallerini kullanacağınızı önerebilirsiniz.
peki herhangi bir zarar verip vermediğini nasıl kontrol edebilirim?

sürücüleri silip tekrar yüklemem gerek dediniz ama silince bir sıkıntı çıkmaz deme.

Geri
Yukarı