16500 TL Gaming laptop önerisi

Herkese merhaba, bütçem 16500TL. Genelde hikaye oyunları oynayacağım.
Aklımda bir Acer model var: Acer AN515-45 Ryzen 5 5600H 16GB 512GB RTX 3060 15.6” W10 : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Bu modelde sanırım SSD yok ve satıcının kim olduğunu bilmiyorum, kimse yorum da yapmamış o yüzden emin olamadım.
Başka bir tavsiyesi olan varsa teşekkür ederim.

Acer Nitro 5 AMD işlemcili modelini ve ASUS TUF GTX1650 1 TB SSD olan modelini öneririm. Acer de bu model de ısınma konusu da asla olmaz haberiniz olsun.
Acer Nitro 5 AMD işlemcili modelini ve ASUS TUF GTX1650 1 TB SSD olan modelini öneririm. Acer de bu model de ısınma konusu da asla olmaz haberiniz olsun.
Tabi birde ekrana dikkat edin bazıları 60 HZ çıkıyor. 144 HZ olan modeli almanız lazım.

Acer Nitro 5 AMD işlemcili modelini ve ASUS TUF GTX1650 1 TB SSD olan modelini öneririm.

SSD yükseltilir ama GPU yükseltmesi çok zor. O yüzden bu fiyat bandında 3060 alabiliyorsa 1650 almasın bence.

Tabii bir de ekrana dikkat edin bazıları 60 Hz çıkıyor. 144 Hz olan modeli almanız lazım.

Hocam GTX1650 bu fiyat için düşük kalmaz mı?
Attığım Acer cihaz nasıl detaylarını bulamadım epey vb sitelerde cihaz gözükmüyor.
Bana kalırsa o paraya laptop almak yerine masüstü dizmeyi düşünmek çok mantıklı olur Gaming gecesinde veya herhangi bir indirimden o fiyatlara çok güzel sistemler yakalayabilirsin ama tercih senin.
Hocam yurtta kaldığım için laptop düşünüyorum evde kalsam konsol ile devam ederdim.

Hocam GTX1650 bu fiyat için düşük kalmaz mı?
Attığım Acer cihaz nasıl detaylarını bulamadım epey vb sitelerde cihaz gözükmüyor.
Ekran kartına takılma ben bir kaç ay önce bakarken o model vardı ondan öyle yazdım. Acer nitro 5 güzel bir cihaz özelliklede soğutma konusunda çok başarılı. 144 HZ ekranlı olanı bulabilirseniz alabileceğiniz en iyisi diyebilirim.

Bunlara bakabilirsiniz.

Ekran kartına takılma ben bir kaç ay önce bakarken o model vardı ondan öyle yazdım. Acer nitro 5 güzel bir cihaz özelliklede soğutma konusunda çok başarılı. 144 HZ ekranlı olanı bulabilirseniz alabileceğiniz en iyisi diyebilirim.
Buyrun link.
Bunlara bakabilirsiniz.
Monster tavsiye etmem fanların çıkardığı sesin araba motorundan bir farkı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı