1660 Super 3200 TL'ye alınır mı?

Kesinlikle alınmaz hocam bende de var aynı kart ben aldığımda 2400TL civarlarındaydı beklemenizi öneririm stoklar gelince fiyat düşecektir.

Kasım'da 2800'e almıştım Gaming X modelini. Şu an kartın sıfırını bulmak sıkıntı. Acilen kart ihtiyacı yoksa o paraya almanızı önermem. Sahibinden üzerinden değil Vatan'dan dahi olsa o paraya almayı önermem.

Yeni stoklar geldiğinde o fiyatlara bakarken göreceğim ben sizi.
200, 300 dolarlık kartların kaç TL olmasını bekliyorsunuz? 4000? 5000? Hangi matematik hesabıyla bu sonuca vardınız merak ediyorum. Stok sorunu çözülünce kartların artması için bir sebep yok. Boşuna arkadaşı yanlış yönlendirmeyin.

Stok geldiğinde neden fiyatlar düşmez sizce? Stoklar anında erir diye mi yoksa gelen kartlar da hazır piyasa yüksek diye yüksek fiyat ile gelir diye mi?
Üretilme sayısı, stok sıkıntısı ve dünya genelinde olan talep. Uygun fiyatlara düşmek 6-12 ay arası değişecektir. Daha erken beklemeyin.
200, 300 dolarlık kartların kaç TL olmasını bekliyorsunuz? 4000? 5000? Hangi matematik hesabıyla bu sonuca vardınız merak ediyorum. Stok sorunu çözülünce kartların artması için bir sebep yok. Boşuna arkadaşı yanlış yönlendirmeyin.
Dostum sen olayı anlamıyorsun. Ekran kartları yeterince üretilmiyor ve dünya genelinde gerek mining gerek stok sıkıntısı ve üretilme sayıları olsun talep çok fazla. Şuan ekran kartı için bekleyen insan sayısını tahmin edebiliyor musun? Gelecek ekran kartları hemen bitecektir. Bu yüzden normal fiyatlara düşmesi 6-12 ay arası bir süre alacaktır.

Geri
Yukarı