1660 Super 3850₺'ye satılır mı?

8 GB (Gigabyte Gaming OC)

1613028189362.png

Zaten PC günde 18 saat açık duruyordu, bu yüzden günde ekstra 7-8 saat çalıştıyıorum. Elektrik faturama 15-20 lira yansır diye düşünüyorum. Bir de şu var ben kartı tam güçte kullanmıyorum, sıcaklığı 60-61 derece olacak şekilde ayarladım. Tam güçle arasında çok fark olmuyor.

Not: Tahmini gelir bazen 95'e düşüyor bazen 105'e çıkıyor.

RX 5500 XT var bende, ayda yaklaşık 700 lira kazandırıyor.

30 gün çalıştırıyorsun kartı enerji masrafı var coin al sat yaparak 1 günde 400TL kazandım ben.
Kızgın atanlar 4000TL'den 2.el 1660S satmaya çalışan fırsatçı stokçular galiba.
Tek kartla bir şey kazanamaz diyen örnek bu arkadaş; çok ciddiye almayın. Takılsın kafasına göre.

Hahaha tek kart çalıştırarak çabalayın 1 ay boyunca ben teknik analiz yaparak 1 günde 400 kazanıyorum.
Cahil arkadaşım benim azıcık araştır da gel, bi bitmediniz ya. Çıkıyonuz bi' şey bilmeden " EĞVğ TeK SiStEmLe BiR şEy kAzAnmaZ mOrUq" Az araştır canım.
Tamam cahil arkadaşım 1 ay kartı çalıştırın zaman kaybı.
Siz aynı şeyi söylemekten bıkmadiniz tek kartla kar yapılır hem de gayet iyi.
kanka elektrik parasını bile karşılamaz

Kripto paralardan anlamadığınız o kadar belliki neyse.
Ben size söyleyim, bu stok sorunları çözülünçe de dolar sağlam bir şekilde artaçak ve çoğu kişi yine doğru düzgün ekran kartı alamayaçak.
Salgın bitene kadar böyle devam eder bence.

Son düzenleme:
30 gün çalıştırıyorsun kartı enerji masrafı var coin al sat yaparak 1 günde 400TL kazandım ben.
Kızgın atanlar 4000TL'den 2.el 1660S satmaya çalışan fırsatçı stokçular galiba.

Hahaha tek kart çalıştırarak çabalayın 1 ay boyunca ben teknik analiz yaparak 1 günde 400 kazanıyorum.

Enerji masrafı 20 TL falan oluyor. Ayrıca ya al sat yapacaksın ya kart çalıştıracaksın diye bir şey yok. Oturup teknik analiz yapacak zamanım yok. Evden çalışıyorum o arkada üretiyor. Ben kesinlikle seninle tartışmaya girmek için yazmadım. Sana göre az olabilir ama risk almak istemeyen 3-5 kuruş cebime para girsin diyenler için iyi bir seçenek.

Ben bu kartı 2000 liraya almıştım eğer 3 ay çalıştırıp sonra bir daha madencilik yapmazsam kartı bedavaya almış olacağım. Yukarıda özellikle belirttim karta çok yüklenmiyorum diye. Bugün kart alıp mining işine girmek riskli olabilir çünkü 2000 liralık kartlar 4000 lira oldu, fakat daha önceden elinde olanlar "çok yüklenmeden" mining yaparak ek gelir elde edebilirler. Al sat herkesin yapabileceği bir şey değildir.

Not: Çok kazandırmadığına katılıyorum, tek kartla ancak ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer bunun ile geçinmek istiyorsanız daha büyük sistem şart.

Enerji masrafı 20 TL falan oluyor. Ayrıca ya al sat yapacaksın ya kart çalıştıracaksın diye bir şey yok. Oturup teknik analiz yapacak zamanım yok. Evden çalışıyorum o arkada üretiyor. Ben kesinlikle seninle tartışmaya girmek için yazmadım. Sana göre az olabilir ama risk almak istemeyen 3-5 kuruş cebime para girsin diyenler için iyi bir seçenek.

Ben bu kartı 2000 liraya almıştım eğer 3 ay çalıştırıp sonra bir daha madencilik yapmazsam kartı bedavaya almış olacağım. Yukarıda özellikle belirttim karta çok yüklenmiyorum diye. Bugün kart alıp mining işine girmek riskli olabilir çünkü 2000 liralık kartlar 4000 lira oldu, fakat daha önceden elinde olanlar "çok yüklenmeden" mining yaparak ek gelir elde edebilirler. Al sat herkesin yapabileceği bir şey değildir.

Not: çok kazandırmadığına katılıyorum, tek kartla ancak ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer bunun ile geçinmek istiyorsanız daha büyük sistem şart.

Bende yapmayı düşünüyorum da bu işin incesini sağını solunu nereden öğrenebilirim rehber niteliğinde bir şey var mı?

Ne zaman bir şeye heves etsem hep herşeye zam geliyor ya da bir şeyler oluyor. Pc toplayayım dedim herşey bitti geriye ekran kartı kaldı onda da 5 bin 7 bin olmuş. Bir kere de şanslı olayım be.

Bende yapmayı düşünüyorum da bu işin incesini sağını solunu nereden öğrenebilirim rehber niteliğinde bir şey var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum ben bu videoyu izledim, adamın söylediği programı indirdim, bahsettiği sitelerde üyelik açtım. Zaten tıklıyorsun başlıyor. Fakat videoda 4 GB belleği olan ekran kartları ile yapılır diyor fakat altta şöyle bir yorum var.

1613035188551.png

Yeni konular

Geri
Yukarı