1660 Super i310100F sistem PUBG'de FPS düşük

İşletim sistemi
Windows 10
FPS böyle düşüyor belirli yerlerde ve sürekli her oyunda drop yiyorum değerler böyle akıcılık sorunumda var hala.
1660 Super.
i310100F.
16 GB RAM Dual 3000 MHz CL 15 cruical RAM 2666 MHz de çalışıyor işlemcimden dolayı.
H410 anakart BIOSTAR.
SSD Netac 240 GB.

Eki Görüntüle 1174306
RAM'LER çift kanal zaten arkadaşın DUAL yazmış konuda. FPS sabitleyin veya VSYNC açıp öyle deneyin. Bende de ROE oynarken oluyordu.

İnanmak şey değil atomu parçalamıyor bu site basit tahmin veriyor

Hatalı bir hesap yapan site herkes bilir bu siteerin böyle olduğunu.

Dual diye bir oku sonra cevap yaz kardeşim.

Dual kısmı gözümden kaçmış ama sen hiç dediğimi dikkate almıyorsun ki çözünürlük ya da grafik yükselt düşük ayarlarda böyle sorunları çoğu insan yaşıyor.

Hatalı bir hesap yapan site herkes bilir bu siteerin böyle olduğunu.

Dual kısmı gözümden kaçmış ama sen hiç dediğimi dikkate almıyorsun ki çözünürlük ya da grafik yükselt düşük ayarlarda böyle sorunları çoğu insan yaşıyor.

Denedim brom denedim bunları olmuyor değişen hiçbir şey yok droplar daha çok artıyor ya da göze batıyor.

FPS böyle düşüyor belirli yerlerde ve sürekli her oyunda drop yiyorum değerler böyle akıcılık sorunumda var hala.
1660 Super.
i310100F.
16 GB RAM Dual 3000 MHz CL 15 cruical RAM 2666 MHz de çalışıyor işlemcimden dolayı.
H410 anakart BIOSTAR.
SSD Netac 240 GB.

Eki Görüntüle 1174306
Pubg grafik ayarlarını gösterebilir misin?

Güç planı ayarlarınız ne konumda? Güç tasarrufunda kalmış olabilir. Vsync açık kalmış olabilir, oyun içi ve Nvidia denetim masasından kontrol edin. İşlemci ekran kartı için fazlasıyla yeterli, darboğaz söz konusu değil.

Güç planı ayarlarınız ne konumda? Güç tasarrufunda kalmış olabilir. V-Sync açık kalmış olabilir, oyun içi ve NVIDIA Denetim Masası'ndan kontrol edin. İşlemci ekran kartı için fazlasıyla yeterli, darboğaz söz konusu değil.

Yüksek performans.
Başka bir oyun oynuyorsanız onda da test edebilir misiniz? Genelde oyun sorunlu olabiliyor bazen, mesela CS:GO örnek buna.

Değerler aynı csgodada FPS düşmesi ve akıcılık sorunum var CS'de de.

Yeni konular

Geri
Yukarı