1660 Super ile 12 saat mining mantıklı mı?

Öncelikle kartınıza uygun undervoltaj ayarları yapmanız gerekli kartınızın VRAM'lerinde ısı sensörü yoksa kesinlikle kartın genel sıcaklığının 55-60 dereceyi geçmemesine dikkat edin. Kazacağınız Coin'i iyice araştırın. Havuzda tek kart ile mining yapmak biraz mantıksız kalıyor ödül yakalaması düşük olduğu için ama öğrenme amaçlı yapmayı düşünüyorsan yapabilirsin zarar ettirmez. Uygulayacağın ayarlara dikkat et.

Öncelikle kartınıza uygun undervoltaj ayarları yapmanız gerekli kartınızın VRAM'lerinde ısı sensörü yoksa kesinlikle kartın genel sıcaklığının 55-60 dereceyi geçmemesine dikkat edin. Kazacağınız Coin'i iyice araştırın. Havuzda tek kart ile mining yapmak biraz mantıksız kalıyor ödül yakalaması düşük olduğu için ama öğrenme amaçlı yapmayı düşünüyorsan yapabilirsin zarar ettirmez. Uygulayacağın ayarlara dikkat et.

Galax 1660 Super modelini kullanıyorum.
Power limit 60.
Temp limit 67.
Core clock 0
Memory clock 800.
Fan Speed 60.
Sıcaklık ise 65 - 66.
Kazma mhs ise 29-30 arası gidip geliyor.
İyi midir?

Galax 1660 Super modelini kullanıyorum.
Power limit 60.
Temp limit 67.
Core clock 0
Memory clock 800.
Fan Speed 60.
Sıcaklık ise 65 - 66.
Kazma mhs ise 29-30 arası gidip geliyor.
İyi midir?

Hangi coin?

Tek fanlıysa ısınacaktır. Tek fanlı modellerle madencilik yapmayı önermiyorum. Onun dışında 1660 Super ile zarar etme ihtimaliniz yok. 6 GB VRAM olan bir kart. Sıcaklıkları kontrol edin. Sıcaklıklar ideal seviyelerdeyse 24 saat de yaparsınız. Sorun olmaz.

Anladım, ideal gözüküyor.
Bu kaynakları inceleyebilirsin.

Geri
Yukarı