1660 Super ile minig yapmak mantıklı mı?

Hiç denediniz mi?
Oluyorsa ben yine Ethermine de kazmak isterim. Memnunum aslında, sırf aylık ödeme işime gelmediğinden ve günlük ödeme de Binance'ye yapılmadığından binancepool'e geçtim.

Yeni ödeme sistemi 5 Ağustos'tan sonra başlayacak dolayısıyla daha denemedim fakat Ethermine Discord sunucusunda yetkili bir arkadaşa sordum o anlattı. Günlük ödeme yok fakat 0.005 ETH üstü olunca çekebiliyorsunuz.

Bu ‘Değmezciler’ nasıl oluyor da ilk mesajı atmayı başarıyor anlamıyorum 😅 40 dolar bile getirse değer ki şu an en azı bu. Ama 40 dolar şu an getirir yarın ne olur onu bilemeyiz.

Bizim milletin beceremediği, yapamadığı şeye çamur atma huyu vardır. Hani cehennemde Türklerin olduğu çukurda zebani durmazmış ya çıkamayanlar çıkmaya çalışanları aşağı çekiyor diye o hesap.

@Emir Kuzkaya Sene başında 2000 TL verip 1660 Super alıp ETH kazan adam bugün kartını çoktan bedavaya getirdi üzerine faturayı ödeyip cebine para koydu. Kartı da sapasağlam durmaya devam ediyor.

Yeni ödeme sistemi 5 Ağustos'tan sonra başlayacak dolayısıyla daha denemedim fakat Ethermine Discord sunucusunda yetkili bir arkadaşa sordum o anlattı. Günlük ödeme yok fakat 0.005 ETH üstü olunca çekebiliyorsunuz.
Ona da razıyız. 😊
Bizim milletin beceremediği, yapamadığı şeye çamur atma huyu vardır. Hani cehennemde Türklerin olduğu çukurda zebani durmazmış ya çıkamayanlar çıkmaya çalışanları aşağı çekiyor diye o hesap.

@Emir Kuzkaya Sene başında 2000 TL verip 1660 Super alıp ETH kazan adam bugün kartını çoktan bedavaya getirdi üzerine faturayı ödeyip cebine para koydu. Kartı da sapasağlam durmaya devam ediyor.
İşte bende aynen bunu yazdım. 2500 TL ye Kasım 2020 de Asus rog 1660 süper kart aldım ve mininge başladığım Şubat 2021 den bu güne kadar 4.000 TL kazandım. Kart alırken mining yapmak aklımda da yokdu, olsa zaten getirisi daha fazla bir kart alırdım.
Çekemeyen, yapamayan insanlar gelip değmez, elektrik parasını karşılamaz vs. yazıp giderler. Mining hakkında da 1 gram bilgileri yoktur aynı zamanda. Oysa bu kart ayda en fazla 70 TL elektrik tüketir, şu anda bile ki şu an düşük getiri dönemi 450 TL civarı aylık kar bırakıyor. Aylık 1.200 TL kazandığımda oldu.

Son düzenleme:
Bize 950 Ti bile çok görüldü bunlar 1050 1660 Super konuşuyor şansa bak be hayat!

Dostum ben kendi emeklerimle çalıştım ve aldım kartı ve 2500 TL'ye 12 ay taksit vadesiyle aldım.
Ona da razıyız. 😊

İşte bende aynen bunu yazdım. 2500 TL'ye kasım 2020 de ASUS ROG 1660 Super kart aldım ve mininge başladığım şubat 2021'den bu güne kadar 4.000 TL kazandım. Kart alırken mining yapmak aklımda da yokdu, olsa zaten getirisi daha fazla bir kart alırdım.
Çekemeyen, yapamayan insanlar gelip değmez, elektrik parasını karşılamaz vs. yazıp giderler. Mining hakkında da 1 gram bilgileri yoktur aynı zamanda. Oysa bu kart ayda en fazla 70 TL elektrik tüketir, şu anda bile ki şu an düşük getiri dönemi 450 TL civarı aylık kar bırakıyor. Aylık 1.200 TL kazandığımda oldu.

Teşekkürler bilgilendirme için sizce hangi miner ı kullanmalıyım.

Geri
Yukarı