1660 Super ile mining mantıklı mı?

Mining ekran kartına zarar verir. Mining'de ekran kartı zorlanıyor, ısınıyor ve ömrü kısalıyor. Ayrıce bir adet ekran kartıyla mining yapmak gördüğüm en saçma şey. Zarardan başka bir şey olacağını düşünmüyorum.
Tek ekran kartı ve çok ekran kartı arasındaki kâr-zarar olayını nasıl hesapladınız?

Mining ekran kartına zarar verir. Mining'de ekran kartı zorlanıyor, ısınıyor ve ömrü kısalıyor. Ayrıce bir adet ekran kartıyla mining yapmak gördüğüm en saçma şey. Zarardan başka bir şey olacağını düşünmüyorum.

Bir adet ekran kartı saçma demişsiniz. Tamam o zaman adamın RTX 3090'ı var ama sizin dediğiniz doğru olduğu için adam gitsin 10 tane GT 1030 la yapsın çünkü tek ekran kartı saçma ya!

Mesaj kasmak için bomboş yorum yazmayın lütfen. Konuyla alakalı hiçbir bilginizin olmadığını buradan anlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı