1660 Super PC alınır mı?

Öncelikle sa arkadaşlar ben sahibinden de bir sistem gördüm ve bu sistemin nasıl olduğunu öncelikle size sormak istedim. Bir bakıp puan verirseniz sevinirim :)
Link: Oyun bilgisayarın uygun fiyatlı - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 975363165
Ekipmanların isimlerini nasıl yazdığına bakarak bu işlerden gram anlamadığını, kendine düdükleyecek birilerini aradığını kolayca anlayabiliriz. Fikrimden vazgeçiyorum. Fiyat fena değil denenip alınabilir.

Son düzenleme:
Gram anlamadan sistem toplamak da ekipman isimlerine hakim olmamak da suç değil. Ekipmanlar, fatura ve garanti bilgileri ortada ise test edilip alınabilir. Herkes "Technopat" olmak zorunda değil.

Okuduğunu anla ilk önce. Satılıyor demedim.Satılabiliyor dedim. İtopya'da gaminggende her ay kampanya oluyor. Bugün var mı? Yok. Peki bugün almak zorunda mısın arda bey? Markette 5 lt ayçiçek yağı 150 lira olunca almıyorsun değil mi? Olması gereken fiyata bulmaya çalışıyorsun. İçinde bulunduğumuz ayda herhangi bir şey almak zaten mantıklı değil. Alınacaksada ucuz olması gerekir. İlandaki sistem şu an güncel fiyatı zaten tek tek toplasam 10bin eder. Adam niye ihtiyacı olmayan ekipmanları kasayı almak için alsın.

Okuduğunu anla ilk önce. Satılıyor demedim. İtopya'da gaminggende her ay kampanya oluyor. Bugün var mı? Yok. Peki bugün almak zorunda mısın arda bey? Markette 5 lt ayçiçek yağı 150 lira olunca almıyorsun değil mi? Olması gereken fiyata bulmaya çalışıyorsun. İçinde bulunduğumuz ayda herhangi bir şey almak zaten mantıklı değil. Alınacaksada ucuz olması gerekir. İlandaki sistem şu an güncel fiyatı zaten tek tek toplasam 10bin eder. Adam niye ihtiyacı olmayan ekipmanları kasayı almak için alsın.

Dolar kaç TL haberin var mı ggwp bey? Geçen hafta kaç TL ydi haberin var mı ggwp bey? Arada 1 TL fark var gene aynı fiyata düşeceğini umut ediyorsan söyleyeyim hiç bekleme düşmez. 😉

Ink atar mısın?

Okuduğunu anla ilk önce. Satılıyor demedim. Satılabiliyor dedim. İtopya'da gaminggende her ay kampanya oluyor. Bugün var mı? Yok. Peki bugün almak zorunda mısın arda bey? Markette 5 lt ayçiçek yağı 150 lira olunca almıyorsun değil mi? Olması gereken fiyata bulmaya çalışıyorsun. İçinde bulunduğumuz ayda herhangi bir şey almak zaten mantıklı değil. Alınacaksada ucuz olması gerekir. İlandaki sistem şu an güncel fiyatı zaten tek tek toplasam 10bin eder. Adam niye ihtiyacı olmayan ekipmanları kasayı almak için alsın.

Dolardan bahsetme sebebim alım gücünün nasıl düştüğünü göstermeye çalışmak, sonra sen maaşını dolarla mı alıyorsun da dersin sen.

Konu sahibi ilanın yorumunu istemiş. İlanda komple bir sistem var. Konu sahibi yerine karar verip yargı çıkarmak çok mantıklı değil. Tüm bileşenleri ile 10 bin TL iyi fiyat. Elinde doğru düzgün bileşene sahip olmayıp ilk kez bir "oyuncu" sistemi toplayacak kişiler onlarca konu açıyor her gün.

Konu sahibi ilanın yorumunu istemiş. İlanda komple bir sistem var. Konu sahibi yerine karar verip yargı çıkarmak çok mantıklı değil. Tüm bileşenleri ile 10 bin TL iyi fiyat. Elinde doğru düzgün bileşene sahip olmayıp ilk kez bir "oyuncu" sistemi toplayacak kişiler onlarca konu açıyor her gün.

Arkadaş anlamıyor işte elinde ekipman vardır diyor varsa var bu fiyata 0 olarak sadece kasasını alabiliyorken, neden ekipman ile birlikte almasın?

Kimseyi hiçbir şeye zorlamıyorum sen sıkıntılısın galiba, arkadaşın alacak durumu var ki alınır mı diye soruyor, dolar yükseldi diye ne yapsın almasın mı?

Dediklerimi bir anlamaya çalış düzgün bir şekilde, gene anlamıyorsan senin gerçekten büyük problemlerin var.

Kusura bakma ben hava durumu tahmini anlattım sanırım.
Kimseyi hiçbir şeye zorlamıyorum sen sıkıntılısın galiba, arkadaşın alacak durumu var ki alınır mı diye soruyor, dolar yükseldi diye ne yapsın almasın mı?
Arkadaşım alıp almaması beni ilgilendirmez.Bana soruyorsa ben kendi fikrimi söylerim.Sende saygı duyup çeneni kaparsın kendi fikrini söylersin.Ben almam almasınıda tavsiye etmem zoruna gidiyorsa senin sorunun.

Geri
Yukarı