1660 Super - R3 3100 Cyberpunk 2077 performansı

Bannerlord ultra 60 fps oynarsınız, sistem şuan ortalama gayet iyi ama hiç de f/p değil özellikle tr şartların da :D

Bir ay oluyor oynayali beni sinir eden 7-8 saniye bekleme süresi. Warbandda tak diye giriyordu alışmışım ona bannerlordda hoşuma gitmedi
Bilmiyorum eğer sistem alacak olursam bu sene yazın'da Almanyaya gideceğim. Halamın restaurant'ında çalışırım büyük ihtimal ve bir sistem alırım. :D Almanca öğrenmek'te cabası.

Fırsatın varsa git :D iyi para var baya, ben 4yıllık 100 euromu geçen 1000tlye bozdurdum mesela pc için.
Bilemiyorum artık bence 100 euro'yu 100 euro olarak harcamak daha mantıklı. :D Fırsatım var değerlendirmem gerekiyor. 4 halam'da Almanya'da hepsi'de kaç kurtar kendini diyorlar. Ders çalışma isteğimin olmaması dışında bir sıkıntı yok. :D

Bilmiyorum eğer sistem alacak olursam bu sene yazın'da Almanyaya gideceğim. Halamın restaurant'ında çalışırım büyük ihtimal ve bir sistem alırım. :D Almanca öğrenmek'te cabası.
Bende öyle imkan olcaktı okul bitene kadar bütün yaz tatillerinde giderdim ama nerdee milletin halası anası bacısı dayısı hep yurtdışında bizimkiler dibimizde

Bilemiyorum artık bence 100 euro'yu 100 euro olarak harcamak daha mantıklı. :D Fırsatım var değerlendirmem gerekiyor. 4 halam'da Almanya'da hepsi'de kaç kurtar kendini diyorlar. Ders çalışma isteğimin olmaması dışında bir sıkıntı yok. :D
Haha bencede öyle daha mantıklı ama şuan 6.5k bütçeyle pc toplama sebebim o 100euoro katkısı :D

Bende öyle imkan olcaktı okul bitene kadar bütün yaz tatillerinde giderdim ama nerdee milletin halası anası bacısı dayısı hep yurtdışında bizimkiler dibimizde
Kanka bu yaza sözleri var önceden biraz büyü diyorlardı bu sefer söz verdiler. Ama emin ol çalışırsan yaparsın. Bu sadece beni 1-0 öne geçiriyor. Ama dünyanın en zenginleri 1 adım geriden geliyor hep. :D

Geri
Yukarı