Çözüldü 1660 Super RDR 2 düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Qnatshen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarım 1660 Super, Ryzen 3 3100 ve G.Skill 16 3200 MHz RAM var. Normalde orta ayarlarda birkaç ayar hariç 70 ila 80 FPS arasında alıyordum ama daha demin ultraya alsam nasıl olur diye merak ettim ultraya aldım ve FPS'im 45 50 oldu. Sonra yeniden eski ayarlara alınca 70 ila 80 FPS almam gerekirken 50 ila 60 arasında kaldı. En düşüğe alsam bile en fazla 65'i gördüm sorun ne olabilir?

Çözüm
Ayarları ilk ayarlara çektiğiniz halde bir düşüş oldu, öyle mi? Ben de 2 sene boyunca 1660 Super kullanmistim. En yüksek ayarlarda yüksek FPS alamazsınız ancak high ayarlarda 60-75 arası oynatacak bir kart. Ayarları paylaşırsanız yardımcı olabilirim belki.

Kanka çözdüm ekran kartı sürücüsünü güncelleyince düzeldi sağ ol.
Ayarları ilk ayarlara çektiğiniz halde bir düşüş oldu, öyle mi? Ben de 2 sene boyunca 1660 super kullanmistim. En yüksek ayarlarda yüksek FPS alamazsınız ancak High ayarlarda 60-75 arası oynatacak bir kart. Ayarları paylaşırsanız yardımcı olabilirim belki.

Ayarları ilk ayarlara çektiğiniz halde bir düşüş oldu, öyle mi? Ben de 2 sene boyunca 1660 Super kullanmistim. En yüksek ayarlarda yüksek FPS alamazsınız ancak high ayarlarda 60-75 arası oynatacak bir kart. Ayarları paylaşırsanız yardımcı olabilirim belki.

Kanka çözdüm ekran kartı sürücüsünü güncelleyince düzeldi sağ ol.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı