1660 Super Satıp 3060 Almak

Ben Rx 580ni sattım 3060 alıcam diye ama biraz zora düşücem çünkü hemen tekli satmıcaklar sanırım satçak firmaların bir iki tanesine sordum hazır sistemde satılcak diyorlar. Yani elimde eski ekran kartım olduğu için bir problem yaşamadım ama sizde bu dediklerimi dikkata alarak yapın yapcaksanız.

Hocam satıp geçici 750 Ti alın. Veya ucuza başka bir şey. Stok olunca da 3060 alırsınız. YTD
Geçici kart bulabilirim o sorun değil.
Daha detaylıca bilgi edinmek gerekiyor. Bende bu kartları bekleyenlerdenim.
Bugün GameGaraj'ı arayacağım. Detaylı bilgi almak istiyorum ben de. Öğrendiklerimi buraya yazarım dostlar.

Bence riske girmeye değmez. Stok bulabileceksiniz bence çünkü 3060 ile madencilik yapılamayacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence riske girmeye değmez. Stok bulabileceksiniz bence çünkü 3060 ile madencilik yapılamayacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet ben de bu videoyu yeni gördüm. Mining yapılamayacak olması fiyatını da düşürür haliyle. Satmamaya karar verdim kartımı.

Bu arada arkadaşlar GameGaraj'ı aradım. 25 Şubat'ta stoklarının yenilenecek ancak ne kadar bir stok olacağı hakkında bir bilgileri yok. Ve gelecek kartların direk satışa sunulmayabileceğini, önce hazır sistemler olarak satışa sunup, 30 Şubat gibi tekli satışa çıkabileceğini söylediler.

Evet ben de bu videoyu yeni gördüm. Mining yapılamayacak olması fiyatını da düşürür haliyle. Satmamaya karar verdim kartımı.

Bu arada arkadaşlar GameGaraj'ı aradım. 25 şubat'ta stoklarının yenilenecek ancak ne kadar bir stok olacağı hakkında bir bilgileri yok. Ve gelecek kartların direk satışa sunulmayabileceğini, önce hazır sistemler olarak satışa sunup, 30 şubat gibi tekli satışa çıkabileceğini söylediler.

30 şubat...😆😆😆😆

Geri
Yukarı