1660 Super satıp 3060 almak mantıklı mı?

Bugün GameGaraj ile konuştum. Canlı destek "Ayın 25'inde satışa hazır sistemler ile sunulacak. İlerleyen günlerde ise tekli satışta olacak. Her bir hesap tek adet alabilecek şekilde düzenlenecek." dedi. Bu durumda alabileceğiz yani değil mi? :D

Bugün GameGaraj ile konuştum. Canlı destek "Ayın 25'inde satışa hazır sistemler ile sunulacak. İlerleyen günlerde ise tekli satışta olacak. Her bir hesap tek adet alabilecek şekilde düzenlenecek." dedi. Bu durumda alabileceğiz yani değil mi? :D
Piyasanın nabzını ölçüp yüksek fiyattan satacaklarını düşünüyorum.

Umarım öyle olmaz. Üzülürüm.

Hiçbir firmanın bizi düşünüp ay kıyamam kartları da yok şunlara bir kıyak geçelim falan diyeceğini sanmıyorum :D Maksimum kazanç için her şeyi yapacaklardır. Tekrar diyorum elinde ki karttan olursun. Hiçbir şey ilk açıklandığı fiyat ile bu ülkede satışa sunulmuyor. Ama yine de kendi tercihin fiyatları görmeden erken hareket etme derim ben.

Hiçbir firmanın bizi düşünüp ay kıyamam kartları da yok şunlara bir kıyak geçelim falan diyeceğini sanmıyorum :D Maksimum kazanç için her şeyi yapacaklardır. Tekrar diyorum elinde ki karttan olursun. Hiçbir şey ilk açıklandığı fiyat ile bu ülkede satışa sunulmuyor. Ama yine de kendi tercihin fiyatları görmeden erken hareket etme derim ben.

Ayın 25'inde satışa çıkmaması biraz avantaj da olabilir. En azından hazır sistem üzerinden RTX 3060'ın fiyatını tahmin edebiliriz. ben 5500 TL'ye kadar da veririm o karta. 5200'e satıp üzerine 300 eklerim nolacak. Heralde 3200 önerilen fiyattaki bir ürünü 6000-7000'e satmazlar. 6k 7k gibi fiyatlar bu modellerin kara borsasındaki fiyatı olur diye tahmin ediyorum.

Bakalım eğer 5 bin 6 bin bandında bir fiyatı olursa bende 1660 Super'imi satıp alırım tabii ki. Fakat bu 1660 Super'leri 5000 Civarı rakamlara alan olacak mı oda bir sıkıntı.

Bakalım eğer 5 bin 6 bin bandında bir fiyatı olursa bende 1660 Super'imi satıp alırım tabii ki. Fakat bu 1660 Super'leri 5000 Civarı rakamlara alan olacak mı oda bir sıkıntı.

Siz fiyat olarak ne bekliyorsunuz? Bence Palit ve INNO3D gibi markaların modelleri 4bin civarı olur.

Ayın 25'inde satışa çıkmaması biraz avantaj da olabilir. En azından hazır sistem üzerinden RTX 3060'ın fiyatını tahmin edebiliriz. Ben 5500 TL'ye kadar da veririm o karta. 5200'e satıp üzerine 300 eklerim nolacak. Heralde 3200 önerilen fiyattaki bir ürünü 6000-7000'e satmazlar. 6K 7k gibi fiyatlar bu modellerin kara borsasındaki fiyatı olur diye tahmin ediyorum.

Fırsatçılar başladılar bile. Bu 3060'ları nereden nasıl buldular bilmiyorum ama fiyatlar 7600TL seviyesinden başlayıp 12500TL'ye kadar çıkıyor. Bende de GTX 1060 var 3GB'lık. 2400TL seviyelerine düştüğünde GTX 1660 Super'lere burun kıvırıp Şubat'ta RTX 3060 alırım demiştim. Keşke alsaymışım o zaman.

İyi forumlar arkadaşlar. Alıcısı hazır ekran kartımın. 5200 TL'ye satacağım ve 3060 almayı düşünüyorum. İlk gün biliyorsunuz ki miningciler ve bu ekran kartını bekleyen bir sürü gamerlar var. Ben o ara RTX 3060 alabilecek miyim? Stoklar sizce kaç saatte biter? Veya yaptığım şey ne kadar mantıklı?
Alamazsam idareten bir kart alıp paramı dövize dönüştüreceğim stoklar düzelene kadar. Çok fena çıkmaza girdim yardım lazım :(.
5200TL'ye nasıl satıyorsun? Ben 3500TL'ye sattım Gaming X'i.

Geri
Yukarı