1660 Super sistem ile mining yapma

Bugün 14. Gün, muhtemelen bu sabah hesaba geçer, fena değil.
IMG_20210408_225039.jpg

Ekran kartım 1660 Super işlemcim i5 9400F 16 GB RAM var bununla mining yapabilir miyim? Yaparsam günlük net kaç dolar alırım?

Kanka sistemini çöp etme derim ekran kartını bitirirsin zate ekran kartı kıtlığı var biliyorsun bu böyle biraz daha devam eder minig yapayım derken ekran kartına bir şey olur Allah korusun bir de onunla uğraşırsın bulabilirsen aynı ekran kartını bir yerden bul onu tak 2 el falan al onunla yap şu anki kulladığınla yapma.

Yaş sınırı falan var mı?
Binance gibi borsalarda işlem yapabilmen için 18 yaşını doldurmuş olman gerekli. Ha kimlik doğrulama olmadan hesap açarsın paranda gelir hatta emin olmamakla birlikte alım satım bile yapabilirsin ama paranı çekemezsin. O yüzden annen veya baban üzerine hesap aç.
Kanka sistemini çöp etme derim ekran kartını bitirirsin zate ekran kartı kıtlığı var biliyorsun bu böyle biraz daha devam eder minig yapayım derken ekran kartına bir şey olur Allah korusun bir de onunla uğraşırsın bulabilirsen aynı ekran kartını bir yerden bul onu tak 2 el falan al onunla yap şu anki kulladığınla yapma.
Sıcaklıkları iyi olduğu sürece hiç bir şey olmaz insanları korkutmayın boş yere.

Ben yapıyorum, aynı kartı 2.5k ya almıştıdım 4 ay önce, aylık 600 TL cebe atıyorum kardeş. Merak etme karta da bir şey olmuyor. Düzgünce gerekli ayarları yapınca 43 derece ısıyla stabil çalışıyor. İnsanları germeyin anlamadığınız, fikriniz olmayan konularda.
Bilgin yoksa yazmak zorunda değilsin.

Ben yapıyorum, aynı kartı 2.5k ya almıştıdım 4 ay önce, aylık 600 TL cebe atıyorum kardeş. Merak etme karta da bir şey olmuyor. Düzgünce gerekli ayarları yapınca 43 derece ısıyla stabil çalışıyor. İnsanları germeyin anlamadığınız, fikriniz olmayan konularda.
Bilgin yoksa yazmak zorunda değilsin.

7 24 çalısan bir ekran kartı yorulmaz mı? Ekran kartının ömrünü yer 1 ay once 200 FPS'ken 4 5 ay sonra mining yuzunden 150 140 FPS'lere düşersin dene istersen *

Geri
Yukarı