1660 Super Sistem Toplama

Bütçe
6000

cihatk

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525000073
Arkadaşlar bu sistemi toplamayı düşünüyorum sizce nasıl? Bütçem bu civarlarda ve hepsini tek bir siteden almak istiyorum. Monitör tavsiyesi de alabilirim.

1660s.png

Bütçeniz aralığında bu ikisinden birini öneririm, HP olan TN paneldi sanırsam, ASUS olan IPS panel güzel görüntü istiyorsanız ASUS'u öneririm, eğer bütçenizi aşabilirseniz profesyonel CS:GO oynuyorsanız, ve ileride çok güçlü ekran kartlarına geçmek istiyorsanız kesinlikle bu monitörü öneririm eylül'ün ilk haftası stoklara geleceğini söylemiş Monster.

AOC 24G2U nasıldır? Bir de Vatandan mı gidip alsam ölü piksel çıkma olasılığı falan oluyor bazen.
Birde C24G1 var.

Gigabyte'ın 2fanlı modeli bi tık ısınıyor diye hatırlıyorum. İşlemci için de ekstra bi sogutucuya ihtiyacınız olabilir. Ama güzel bi sistem olmuş bence. Monitör olarak aoc 24g2u tavsiye ederim.
Eğer ikinci el düşünürseniz yakın zamanda topladığım sistemimi satıyorum. Sahibinden ilan no'su: 843379099. Monitörüm Aoc 27g2u onu da satıyorum ayrı olarak. Ben hepsiburada'dan aldım ölü piksel çıkmadı ama şans işi bu, eğer vatan ile diğer sitelerin arasında fiyat farkı yoksa vatandan test edip almanız daha mantıklı.

Bütçeniz aralığında bu ikisinden birini öneririm, HP olan TN paneldi sanırsam, ASUS olan IPS panel güzel görüntü istiyorsanız ASUS'u öneririm, eğer bütçenizi aşabilirseniz profesyonel CS:GO oynuyorsanız, ve ileride çok güçlü ekran kartlarına geçmek istiyorsanız kesinlikle bu monitörü öneririm eylül'ün ilk haftası stoklara geleceğini söylemiş Monster.

Monster'in fiyatı doğru mu 240Hz monitöre 2K gösteriyor.

Geri
Yukarı