1660 Ti CoD Warzone FPS düşük

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Eskiden yüksekte 90 FPS alırken şimdi düşükte 60 50'lere kadar düşüyor. Nedeni ne olabilir? Yanlışlıkla bir şey silmiş olabilir miyim? Sistemim GTX 1660 Ti i5 9400F 16 GB RAM. Not lütfen "benim arkadaşım 1050'si var 100 FPS alıyor bende aynı sistem var 200 alıyorum" yazmayın lütfen.

Eskiden yüksekte 90 FPS alırken şimdi düşükte 60 50'lere kadar düşüyor. Nedeni ne olabilir? Yanlışlıkla bir şey silmiş olabilir miyim? Sistemim GTX 1660 Ti i5 9400F 16 GB RAM. Not lütfen "benim arkadaşım 1050'si var 100 FPS alıyor bende aynı sistem var 200 alıyorum" yazmayın lütfen.
Ekran Kartı sürücüsü yüklü mü? Ayrıca dosya doğrulaması yapın.

Yüklü hocam. Onu hiç yapmadım yapayım.
Yaptıktan sonra Windows Update taraması da yapın. Başka sürücü eksikse bulsun. Tamamlandığında etiket atın. Çözülmezse Reinstall shaders yapacağız. @otantikçocuk32 işlemleri yaptıktan sonra Warzone'a girip uninstall ve reinstall shaders yapın. Sorun çözülürse lütfen konuya yazın.

Son düzenleme:
Yaptıktan sonra Windows Update taraması da yapın. Başka sürücü eksikse bulsun. Tamamlandığında etiket atın. Çözülmezse reinstall shaders yapacağız. @otantikçocuk32 işlemleri yaptıktan sonra Warzone'a girip uninstall ve reinstall shaders yapın. Sorun çözülürse lütfen konuya yazın.

Tamamdır deneyeceğim ancak Windows Update taraması nedir?

Tamamdır deneyeceğim ancak Windows Update taraması nedir?

Windows tuşuna basıp Windows Update yazın. Windows güncellemelerini ve sürücü güncellemelerini denetleyecektir. Onları yapın ve sonra Warzone'a girip uninstall and reinstall shaders diyin. Bunları yaptıktan sonra eğer düzelirse konuya yazın.

Windows tuşuna basıp Windows Update yazın. Windows güncellemelerini ve sürücü güncellemelerini denetleyecektir. Onları yapın ve sonra Warzone'a girip uninstall and reinstall shaders deyin. Bunları yaptıktan sonra eğer düzelirse konuya yazın.

Bir şey soracağım oyunu scan and repair derken buga girdi oynayamıyorum oyunu. Update diyor tıklıyorum scaning diyor 2 saat kalıyor en sonunda hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı