1660 Ti düşük mining share oranı

penancexd

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar dostlar. Elimde ASUS Dual 1660 Ti var. Bellekleri Hynix ve ben bunu kazarken 31.200'e kadar çıkardım fakat saat başı 20 share kadar veriyor. Kazım yaptığım yer Binance pool. Bunlar da OC ayarlarım ve mining programı. Neyi yanlış yapmışım sizce? Bilgili birileri varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• mining.png
    mining.png
    41,8 KB · Görüntüleme: 117
  • afterburner.png
    afterburner.png
    283,8 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben günlük 2 3 saatte olsa bazen kapatıyorum programı ondan Ethermine'ye geç falan diyorlar ama o da çok geç ödeme yapıyor senin bir tavsiyen var mı?
Binance Pool hem en az komisyon kesen hem de en erken ödeme yaoan havuz. Ethermine'a geçmeni önermem. Ayrıca oradaki Ethereum'ları satmak için Binance'a transfer ettiğinde kallavi bir ağ ücreti ödemen gerekiyor.

Binance pool hem en az komisyon kesen hem de en erken ödeme yaoan havuz. Ethermine'a geçmeni önermem. Ayrıca oradaki Ethereum'ları satmak için Binance'a transfer ettiğinde kallavi bir ağ ücreti ödemen gerekiyor.

NiceHash nasıl peki bir bilgin var mı? Ve overclock ayarlarımda bir sorun yok değil mi?

kaç mv veriyorsunuz çekirdeğe? Merak ettim de.

O ayarı hiç ellemedim Power limit temp limit Core clock ve Memory clock değiştirdim 70W 31mh alıyor çok iyi bence bu değerleri alan diğer ekran kartları 120 130W harcıyor diye biliyorum RX serisi hariç.

O ayarı hiç ellemedim Power limit temp limit Core clock ve Memory clock değiştirdim 70W 31mh alıyor çok iyi bence bu değerleri alan diğer ekran kartları 120 130W harcıyor diye biliyorum RX serisi hariç.
RTX 2060'la 70W, 852 mV, 7000 Mem ile 30,5 MH/s alıyorum da, ondan sordum. :D

NiceHash nasıl peki bir bilgin var mı? Ve overclock ayarlarımda bir sorun yok değil mi?
Guc tüketimi ve OC değerleri gayet iyi. Fakat sıcaklık biraz yüksek. Nicehash bir kazım programı, havuz değil yani. Karşılaştırılamazlar. %62 fan curvede 62 derece yüksek bir sıcaklık. Kartınız MSI Super Ventus gibi bir model mi?

Geri
Yukarı