1660 Ti mı 1660 Super mi?

• Konuyu başlatan Sweak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 52
  • Görüntüleme 3B
Ya ne alaka Allah aşkına o bütçeye bulunabilecek en iyi ekran kartı. NVIDIA fanboyluk yapıp böyle güzel bir ekran kartını kaçırmayın lütfen.
Adamın kendi kararı sizi neden ilgilendiriyor. Her AMD ekran kartı satışından pay mı alıyorsunuz?

Cevap veren herkese teşekkür ederim fakat kimsenin cevaplamadığı bir şey var örneğin Ti aldım diyelim Zotac Galax vb. üreticiler arasında bile fiyat farkı oluyor çok önemli mi o?

Ti> Süper> düz normalde.
Ancak 1660 için 1660 Ti ve 1660 Süper arasında yalnızca birkaç FPS fark var. Bazı oyunlarda 2-3 FPS. O kadar az yani. Neredeyse aynılar. Hangisi ucuzsa onu al derim illaki Nvidia alacaksan.

TUF GTX 1660Tİ modeli dual modeline göre iyi. 1660ti ve 1660 super ile arasında %2 lik performans farkı var.

Adamın kendi kararı sizi neden ilgilendiriyor. Her AMD ekran kartı satışından pay mı alıyorsunuz?

Boşu boşuna niye kötü bir ekran kartı alsın? Eski bir kart maziye karışacak 1-2 yıl sonra. Fakat 6600 daha yeni bir kart ve performans olarak kat kat daha üstün.

Konuyu açan arkadaş AMD İstemiyorum demiş bu bütçe ile en iyi ekran kartı önerisi istememiş parayı siz verecekmişsiniz gibi neden tribe girip fanboyluk muhabbeti falan katıyorsunuz? Size zaten kendisi ne istediğini sunup fikir istemiş her şeye yorum yapmanıza gerek yok. 1660 Ti almanı öneririm.

Ya ne alaka Allah aşkına o bütçeye bulunabilecek en iyi ekran kartı. NVIDIA fanboyluk yapıp böyle güzel bir ekran kartını kaçırmayın lütfen.

2 Senedir RX 580 8 GB kullanıyorum ve kendi kendine kapatıp Driver siliniyor arkadaşımda da aynı sorun var kronik sorun bildiğiniz o yüzden marka değiştirmek istiyorum.

Geri
Yukarı