1660 Ti mı RX 5600 XT mi?

İşlemci olarak 3600 seçin. Ekran kartı olarak da 5600xt çok daha güçlü ama Amd sürücülerine güven olmaz. 1660 süper alınabilir. Zaten 1660 Ti ayarında.
3300X aldım işlemciyi uzun süre kullanmayacağım zaten 2 sene sonra yine upgrade edeceğim PC'yi. HDD'm hızlı ama yine de yenileyeceğim, SSD takacağım. Bu yaz olacak bunlar. Anakart+işlemci upgrade'ini de sistem yetersiz olduğunda yaparım.
En iyi AMD kartı senden uzak olandır NVIDIA al kafan rahat olsun ben aldım pişmanım.
Hangi markanın hangi modelini kullanıyorsunuz?
Hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim.

3300X aldım işlemciyi uzun süre kullanmayacağım zaten 2 sene sonra yine upgrade edeceğim PC'yi. HDD'm hızlı ama yine de yenileyeceğim, SSD takacağım.

Hangi markanın hangi modelini kullanıyorsunuz?

Çok teşekkür ederim.

Önce evoke OC 5700XT aldım sesten duramadım fanları çok sesli sonra Sapphire Nitro Plus SE ile takasladım üzerine biraz vererek fanı evokeye göre sessiz lakin çok ısınıyor kasamın hava akışı güzel 1 saat oyunun ardından 78leri görüyor.

Önce evoke OC 5700XT aldım sesten duramadım fanları çok sesli sonra Sapphire Nitro Plus SE ile takasladım üzerine biraz vererek fanı evokeye göre sessiz lakin çok ısınıyor kasamın hava akışı güzel 1 saat oyunun ardından 78leri görüyor.
Hocam hangi oyun ve ne kadar yük altında çalıştığına bağlı olarak 78 derece yüksek bir sıcaklık sayılmaz 5700 XT gibi yeni nesil güçlü kartlar için.

Geri
Yukarı