RX 590 vs GTX 1660 Ti vs RX 5600 XT

• Konuyu başlatan gn35
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 5B
5600 XT dediniz sanırım bu arada MSI GTX 1660 Ti'de fatura yok arkadaş çekilişten kazanmış garanti durumu sıkıntı gibi tek seçenek 5600 XT kaldı.
Şöyle bir durum da var.
Arkadaş atmış zaten, 2400TL'e başkasından alana kadar adınıza faturalı buradan alabilirsiniz. Fiyatına göre performansı çok iyi. Yani giriş segmentte AMD biraz çuvalladı benim gözümde şimdilik. Çünkü 1650S gibi bir kart var 1250-1270 TL'e alınabiliyor. Ama 2060'a neredeyse rakip olarak 2250TL'e 5600XT çok güzel kart.

Şöyle bir durum da var.
Arkadaş atmış zaten, 2400TL'e başkasından alana kadar adınıza faturalı buradan alabilirsiniz. Fiyatına göre performansı çok iyi. Yani giriş segmentte AMD biraz çuvalladı benim gözümde şimdilik. Çünkü 1650S gibi bir kart var 1250-1270 TL'e alınabiliyor. Ama 2060'a neredeyse rakip olarak 2250TL'e 5600XT çok güzel kart.
Peki çok teşekkür ederim 5600 xt alıyorum
Son olarak R5 1600 x ile darboğaz vs olmaz değilmi

Teşekkürler link için.

1600X ile kullanımda sorun olabileceğini düşünmüyorum. Güçlü ve güzel bir işlemci 1600X. Soğutucunun izin verdiği kadar OC yaparsanız tadından yenmez. Stok kullansanız da sorun olmaz.

Çok teşekkür ediyorum zaman ayırdığınız için.
Ryzen 5 2600 ile olmuyordu onunla da olmaz herhalde.
Tamam teşekkür ederim.
Bu arada sipariş vermeden önce bir şey dikkatimi çekti PCI Express 4.0 yazıyor uyum kısmında benim anakartıım ASUS TUF B350M-PLUS GAMING ve PCI Express 3.0 bu durumda anakartım ile uyumsuz oluyor galiba.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ediyorum zaman ayırdığınız için.

Tamam teşekkür ederim.
Bu arada sipariş vermeden önce bir şey dikkatimi çekti PCI Express 4.0 yazıyor uyum kısmında benim anakartıım ASUS TUF B350M-PLUS GAMING ve PCI Express 3.0 bu durumda anakartım ile uyumsuz oluyor galiba.
Kankam darboğaz gibi bir şeyle karşılaştın mi acaba? Bir de karttan memnun musun? Bende almayı düşünüyorum da.

Kankam darboğaz gibi bir şeyle karşılaştın mi acaba? Bir de karttan memnun musun? Bende almayı düşünüyorum da.

FPS konusunda biraz yetersiz gibi geldi, oda muhtemelen işlemci tarafından kaynaklı.
Onun dışında ısınma,donma,kasma,darboğaz vs gibi hiçbir sorun yok.Kısacası karttan çok memnunum ilerde işlemciyi update etmem gerekebilir.

Bende 5600XT kullanıyorum 1 aydır. Çok memnunum. Önce ki kartım RX570'di ve 72 dereceye kadar çıkıyordu. 5600XT 60 dereceyi görmüyorum bile. Tüm oyunları 1080P de Ultra'da yüksek FPS ile oynarsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı