1660 Ti mobil ile AOC 23.8" 24G2U monitör G-Sync uyumu

elcas

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi 6 yıldır kullandığım GT70'i satıp yeni bir diz üstü bilgisayar alacağım. DP çıkışı ve 1660 Ti olacak. G27 gibi bir direksiyon alıp, oyun köşesini kuracağım. Ancak alacağım monitörde G-Sync açıp açamayacağım kesin değil. Bilgi verirseniz güzel olur. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen Satın Alın: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Dizüstü Oyun Bilgisayarları Burda da görüldüğü gibi G-Sync kullanabilirsiniz fakat naçizene bir sorum olacaktı, eğer ki laptopla çok gezmeyecekseniz, genelde evde duracaksa masaüstü bilgisayar almak daha mantıklı değil mi hocam, anladığım kadarıyla laptop genelde evde kalacak.
cevabınız için teşekkürler. bilgisayardaki DP çıkışı, monitördeki DP girişi. alacağım bilgisayardaki ekran kartı derken bayağı kafa patlatıyorum. bilgisayarda DP çıkışı şart mı?

sizin sorunuza gelecek olursak. masa üstü bilgisayarlar eskisi gibi ekonomik değiller gibi geliyor. bir ara media marktta masa üstü toplayalım dediler 12500 çıktı. ROG serisi ile aynı özellikleri koydum. ben ROG serisini 11 000 e alabiliyordum. 9000 lere farklı marka diz üstü bulunuyor. bilgisayarı ev içerisinde film izlemek için TV nin yanına götürdüğüm zamanlar oluyor.

cevabınız için teşekkürler. bilgisayardaki DP çıkışı, monitördeki DP girişi. alacağım bilgisayardaki ekran kartı derken bayağı kafa patlatıyorum. bilgisayarda DP çıkışı şart mı?

sizin sorunuza gelecek olursak. masa üstü bilgisayarlar eskisi gibi ekonomik değiller gibi geliyor. bir ara media marktta masa üstü toplayalım dediler 12500 çıktı. ROG serisi ile aynı özellikleri koydum. ben ROG serisini 11 000 e alabiliyordum. 9000 lere farklı marka diz üstü bulunuyor. bilgisayarı ev içerisinde film izlemek için TV nin yanına götürdüğüm zamanlar oluyor.
Yanlış bilmiyorsam sadece DP girişi ile çalışıyordu.
İnanın aynı bütçede masaüstü toplarsanız masaüstü her halükarda daha performanslı oluyor, her ne kadar yeni mobil GPU'lar normal GPU ile hemen hemen denk dense de gerçekte böyle değil maalesef. Ama tabii ki rahatlık istiyorsanız alabilirsiniz, o bütçedeki hiçbir laptop sizi üzmez.

Yanlış bilmiyorsam sadece DP girişi ile çalışıyordu.
İnanın aynı bütçede masaüstü toplarsanız masaüstü her halükarda daha performanslı oluyor, her ne kadar yeni mobil GPU'lar normal GPU ile hemen hemen denk dense de gerçekte böyle değil maalesef. Ama tabii ki rahatlık istiyorsanız alabilirsiniz, o bütçedeki hiçbir laptop sizi üzmez.

anladım. sizin, 10 bin tl maksimum olacak şekilde bir öneriniz var mı? incelesem...

Msi GL65 core i7 9750h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Msi GL65 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al. Vatan'da 10 Bin TL, daha ucuza bulabilirsiniz, bu fiyata RTX 2060 içeren bir model alınabilinir fakat mobil platformda aralarında çok bir fark yok, o yüzden bu modeli öneririm, alabileceğiniz en iyi laptop diyebilirim. Tasarımı çok güzel, soğutması da baya başarılı. Başka sitelerde 9 Bin TL'ye kadar bulunabilinir.

masa üstü demek istemiştim. leptop 17.3 olmalı. teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı