1660 Ti sistem alınır mı?

Bir de iptal edebiliyorsanız burada 170 TL daha ucuz. Inno3D GeForce GTX1660 SUPER Twin x2 6GB 192Bit GDDR6 Ekran Kartı | Game Garaj

Edit: Sanırım Palit almışsınız 70 TL farkla o da üzmez iptal etmeye uğraşmayın Palit aldıysanız. :D
Hayırlı olsun. Sistemi kurduğunuzda fotoğrafını atarsanız çok mutlu olurum. :)
Teşekkür ederim. Kurduktan sonra atayım hayırlısıyla gelsin de kurayım :D. Ve evet aynı siteden Palit versiyonunu aldım.
Attığınız sistem neydi hocam.
Ben şu şekilde aldım: System Builder

Yükseltme yapabilir, bütçesi yetiyor.

Bu şekilde 16 GB Corsair RAM ile aldı zaten. :D Acaba ne zaman gelecek parçalar... 7 yıldır bilgisayar topluyorum topladıklarımın %90'ını almıyorlar. Böyle toplanmış halini görünce mutlu oluyorum. :)

Bu şekilde 16 GB Corsair RAM ile aldı zaten. :D Acaba ne zaman gelecek parçalar... 7 yıldır bilgisayar topluyorum topladıklarımın %90'ını almıyorlar. Böyle toplanmış halini görünce mutlu oluyorum. :)
Şu an işlemci, kasa ve ram'leri bekliyorum. Ram'lerin gelmesi biraz uzun sürecek gibi. Daha kargoya bile verilmemişler.
Bugün malzemelerin hepsi geldi ve kurdum. Şu an yeni bilgisayarımdan yazıyorum :D. Fakat bir şey sormak istiyorum CPU derecesi sadece Chrome ve Steam'de oyun inerken 50 derecelerde dolaşıyor normal mi? Ve sistemin her şeyinin düzgün çalıştığını test etmek için yapabileceğim bir benchmark var mıdır?
@MisakiTaro
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam ben de yazacaktım tam geldi mi diye. OCCT ve Furmark testlerini yapıp sonuçları buraya atabilirsiniz.

Kusura bakmayın bildirim gelmedi görmedim geç cevap için üzgünüm. :(

Bir de hayırlı olsun çok şık duruyor hocam.

Son olarak kabloları yanlarında olan boşluklardan geçirseniz kasa içi kablolama daha derli toplu görünür.

Yeni konular

Geri
Yukarı