1660 Ti sistem alınır mı?

Hocam ben de yazacaktım tam geldi mi diye. OCCT ve Furmark testlerini yapıp sonuçları buraya atabilirsiniz.

Kusura bakmayın bildirim gelmedi görmedim geç cevap için üzgünüm. :(

Bir de hayırlı olsun çok şık duruyor hocam.

Son olarak kabloları yanlarında olan boşluklardan geçirseniz kasa içi kablolama daha derli toplu görünür.
Çalışacak mı diye test ettim. Sonradan topladım kabloları.

Hiç oyun yükleyip deneme imkanınız oldu mu?

Kasa çok şık duruyor bu arada. Corsair'ın o RAM'lerini hep sevmişimdir.
Şuanlık sadece Apex indirip deneyebildim. Her şey yüksek ayarlarda 1080p'de 100-130 FPS arası alıyorum. Gayet akıcı olduğu için FPS counter'a çok dikkat edemedim.
Fanlar hakkında bir şey sormak istiyorum bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim. Sorum şu;
Kasanın fanları 3 pinli fanlar. Öndeki üç fanı ve arkadaki tek fanı bağlamak için splitter kullandım. Splitterların fan giriş uçları 4 uçlu fakat ben orlara 3 pinli fanları taktım. Ve splitterın anakarta bağlanan kısmı da 4 pin. BIOS ayarlarından fanları PWM olarak ayarladım. Sıcaklık arttıkça artıyorlar fakat bazen 0 RPM olup çalışmaya tekrar devam ediyorlar. Fanlar dönerken kesik kesik dönüyormuş gibi. Bu normal midir?

Şuanlık sadece Apex indirip deneyebildim. Her şey yüksek ayarlarda 1080p'de 100-130 FPS arası alıyorum. Gayet akıcı olduğu için FPS counter'a çok dikkat edemedim.
Fanlar hakkında bir şey sormak istiyorum bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim. Sorum şu;
Kasanın fanları 3 pinli fanlar. Öndeki üç fanı ve arkadaki tek fanı bağlamak için splitter kullandım. Splitterların fan giriş uçları 4 uçlu fakat ben orlara 3 pinli fanları taktım. Ve splitterın anakarta bağlanan kısmı da 4 pin. BIOS ayarlarından fanları PWM olarak ayarladım. Sıcaklık arttıkça artıyorlar fakat bazen 0 RPM olup çalışmaya tekrar devam ediyorlar. Fanlar dönerken kesik kesik dönüyormuş gibi. Bu normal midir?
Normal gelmedi. Splitter markası ne?

Bir de 3 pinli olanları 4 pinli olana çevirmeniz lazımdı diye hatırlıyorum.

Normal gelmedi. Splitter markası ne?

Bir de 3 pinli olanları 4 pinli olana çevirmeniz lazımdı diye hatırlıyorum.
Üstte Chrome'da 50 derece falan demiştiniz. Soğutucuyu düzgün taktınız mı? Soğutucuda macun var mıydı hocam?
Şuan CPU dereceleri de normal sanırım. Oyun oynarken 60 dereceyi görüyorum boştayken 40. Evet macun vardı. Şuan için sorun yok gibi.

Şuan CPU dereceleri de normal sanırım. Oyun oynarken 60 dereceyi görüyorum boştayken 40. Evet macun vardı. Şuan için sorun yok gibi.
Yeni sistemim tarzı bir konu açabilirsiniz isterseniz.

Oyunda 60 boşta 40 derece gayet iyi değerler.

Tekrardan hayırlı olsun. :)

Geri
Yukarı