1660S alınır mı?

Onun sipariş edeceği yerden siz edin. Ben daha geçen hafta 2000 TL'ye aldım. Bırakın tanıdığı babanız bilgisayarcı olsa güvenmeyin derim ben. Amazon | 玄人志向 NVIDIA GeForce GTX 1660Super 搭載 グラフィックボード 6GB デュアルファン GALAKURO GAMINGシリーズ GG-GTX1660SP-E6GB/DF | 玄人志向 | グラフィックボード 通販 şu an stok bitmiş ama geliyor. Başka linkler de bulursunuz ararsanız. Avrupa Amazon'larında da bol bol var.

Onun sipariş ettiği yer bayilik istiyor bayi olmadan satın alamıyorsun. Bu attığınız linkteki kesin olarak geliyor değil mi Türkiye'ye

Onun sipariş ettiği yer bayilik istiyor bayi olmadan satın alamıyorsun. Bu attığınız linkteki kesin olarak geliyor değil mi Türkiye'ye.

Gelmemesi için bir sebep yok Amazon koruması altındasınız dolandırılamazsınız. Ben Japonya'dan aldım çünkü uğraşmak istemedim bayağı bol orada fakat Japonya'dan alınca garanti süresi 1 aya düşüyor. Ayrıca kargo da 2 ay oluyor maalesef. Avrupa'da bunlar yok normal Türkiye gibi 2 yıl garanti ve kısa kargo. Bunlar haricinde geliyor evet.

Gelmemesi için bir sebep yok Amazon koruması altındasınız dolandırılamazsınız. Ben Japonya'dan aldım çünkü uğraşmak istemedim bayağı bol orada fakat Japonya'dan alınca garanti süresi 1 aya düşüyor. Ayrıca kargo da 2 ay oluyor maalesef. Avrupa'da bunlar yok normal Türkiye gibi 2 yıl garanti ve kısa kargo. Bunlar haricinde geliyor evet.
stokta olan bitane buldum ama ne kadar çözemedim :D 58,845 japon yeni diyor

Stokta olan bir tane buldum ama ne kadar çözemedim :D 58, 845 japon yeni diyor.

1 TL 14.37 yen, kenarda hesap makinesi açıp bölerseniz net ücret çıkacaktır. Sepete attığınızda 1000 yen kadar artabilir ona da dikkat edin kargo ve vergi ekleniyor. Son ödediğiniz ücret oluyor. Sizin bulduğunuz 4000TL tutacak. Piyasaya göre eh olsa da zaten 3K ya bulmuşsunuz bile bariz değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı