1660S FurMark sonuçları nasıl?

Hocam bugün bilgisayarı açtığımda başta yoktu sonra bir anda dondu ve 30FPS oynuyormuşum gibi olmaya basladı. Ben bilgisayarı aldığımdan beri vardı bu sorun ama Motion Blue'la bir nebze azaltmıştım. Sonra geçne hafta cumartesi bilgisayar bir anda dondu ve artık Motion Blur'la da düzelmedi. 30FPS gibi gözüküyor. FPS'im zaten 144'ten her zaman yüksek. Fakat benim anlamadığım şu. Geçen hafta beden böyle bir şey oldu ve Motion blur çalışmamaya başladı.
Hocam sizin yerinizde olsam öğrendiğim bilgilerden sonra ilk işim RAM almak olurdu. Gayet güzel bir sisteminiz var, bir RAM daha alma imkanınız vardır diye düşünüyorum. Fiyatlardan dolayı sıkıntı oluyorsa da para biriktirip en kısa sürede RAM'leri çift kanal yapmaya çalışın en iyisi siz.

Hocam sizin yerinizde olsam öğrendiğim bilgilerden sonra ilk işim RAM almak olurdu. Gayet güzel bir sisteminiz var, bir RAM daha alma imkanınız vardır diye düşünüyorum. Fiyatlardan dolayı sıkıntı oluyorsa da para biriktirip en kısa sürede RAM'leri çift kanal yapmaya çalışın en iyisi siz.

Babam sağ olsun vermiuor 600TL. 450'ye düşmesini beklemek zorundayım aynı modelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı