1660S FurMark sonuçları nasıl?

Hocam GTX 1660 Gaming X kullanıyorum, az önce ben de test yaptım. MSAA 8x yapmama rağmen testlerde 4x olarak gösteriyor. Sizde 4x de dener misiniz? Ben bu sonuçları aldım: @Galaxes
1646946759705.png

Hocam GTX 1660 Gaming X kullanıyorum, az önce ben de test yaptım. MSAA 8X yapmama rağmen testlerde 4X olarak gösteriyor. Sizde 4X de dener misiniz? Ben bu sonuçları aldım: @Galaxes
Eki Görüntüle 1328354
NVIDIA Denetim Masası'ndan ayarlara bakabilir misin? Orada kenar yumuşatma ayarı açık kalmıştır muhtemelen. Aynısı bende de oldu oradan biliyorum.

Normal. 0X MSAA'da 100 civarı alman gerekiyor.

Aldım hocam.
Hocam konuya ilk attığınız resimde yukarıda parantez içerisinde 8X MSAA gözüküyor ama ben de anlamadım.

Eğer bu resimden bahsediyorsanız da burada da aa: 0 samples olarak gözüküyor. Farklı şeyler mi bilmiyorum. Yanlış bilgi de vermek istemiyorum.

Hocam ilk attığım evet 8X sonra bana 4X'te istediniz bende onu attım.

NVIDIA Denetim Masası'ndan ayarlara bakabilir misin? Orada kenar yumuşatma ayarı açık kalmıştır muhtemelen. Aynısı bende de oldu oradan biliyorum.
Mükemmel bir insansınız, çok teşekkür ederim <3 Şimdi 8X MSAA olarak gözüküyor ve sonuçlarım bu şekilde:
1646947548778.png

Stress test değil de şu kısımdan 1080p test yaptığımda da sonuç bu şekilde. Bunda 0 MSAA gösteriyor ama bunda MSAA değiştiremiyoruz sanırım:

1646947763236.png

1646947771243.png

@Galaxes Hocam attığım sonuçlarla da kendinizinkini karşılaştırabilirsiniz. Ben de 60 FPS alıyorum. Hocam sizde kontrol edebilir misiniz değerleri? @KeyN_N

Geri
Yukarı