1660S Gaming X ekran kartı alınır mı? Başka model önerileriniz nelerdir?

Bütçe
2000-2500
@64502
images.png

Ne alakası var arkadaşlar bana gtx1660süper yeterli geldiği için kendi adıma konuşuyorum önerdim memnunum çünkü amd ekran kartından yanada hep bir sorun yaşadığım için tercihimi nvidia'dan yana kullandım son karar tabikide kullanıcı olan arkadaşın burada sizde amd fanboyluk yapmayın. Nvidia'ya kötü diye diye bir hal oldunuz.

Diğer modelleri bilmiyorum ama düşürebilirsen Gigabyte 1660 Super Gaming modeli İncehesap Gaming Gecelerinde 1899 TL'den satılıyor her 2-3 haftada bir, kesin geliyor diyemem şansına tabii. Ben aldım henüz 60 dereceyi geçtiğini görmedim. Denediğim oyunlar Metro: Exodus, GTA V, Far Cry 5.
Not: Monitör eski olduğundan 1080P, 60FPS sabit be extreme ayarlarda denendi.

Diğer modelleri bilmiyorum ama düşürebilirsen Gigabyte 1660 Super Gaming modeli İncehesap Gaming Gecelerinde 1899 TL'den satılıyor her 2-3 haftada bir, kesin geliyor diyemem şansına tabii. Ben aldım henüz 60 dereceyi geçtiğini görmedim. Denediğim oyunlar Metro: Exodus, GTA V, Far Cry 5.
Not: Monitör eski olduğundan 1080P, 60FPS sabit be extreme ayarlarda denendi.
Sende nasıl 60 dereceyi geçmiyor hocam sitesinde yük altında 73 derece olacağını gösteriyor ? sıvı soğutma falan mı kullanıyorsun ?

AMD kullanıyorum aynı durum benim için geçerli :) Burada kasanın hava akışı önemli :)

Render içinse ve hiç oyun oynamayacaksan GTX1660S en ucuz modelini satın al :)

RX 5600 XT daha mantıklı bence :)

Sapphire istemiyorsan "dandiridündürik" MSI modeller var :)

Forumda kullananlar memnun :) Kasana bağlı kasan nedir :)

1500 TL'lik karttan 2000 TL'lik karta geçtiğin için olabilir mi :) RX 5600 XT geçseydin daha çok uçardın :)

Hayırlı olsun o zaman :) Burayı Nvidia fanboyları bastığı için yanlış karar verdiğini düşünüyorum :)

Nvidia kartta sıkıntı çıksa sen mi düzelteceksin :) Coil Whine çıksa fokus pokus mu edeceksin :)

İncehesap sitesinde Cuma akşamları oluyor :)

2500 TL parası olan adama GTX 1660S aldıldılar ya maşallah Eki Görüntüle 602271

Eki Görüntüle 602273
Kral adamın yazdığı kendisiyle çelişiyor. Hem sorunlari var diyor hemde al diyor. Bi sorun çıksa atsın Ibanını yolla hemen parasını.

Kullanıyorum, gayet memnunum. Aradaki fiyat farkını verip Ti almaya gerek yok. İleride çok ihtiyaç duyarsanız ince bir OC ile Ti'ı zaten yakalıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı