1660S sesten Coil Whine tespiti

manki

Femtopat
Merhaba arkadaslar, ekran kartimda su ses mevcut. Videonun ortalarinda cok net duyuluyor, cızırtı sesi. Bu Coil Whine sorunu mu? Bir de ekran karti BIOS guncellemeyle bu sorun kalkar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende de aynı sorun var fakat Coil Whine mı yoksa başka bir şey mi çözemedim, sen çözdüysen beni de bilgilendirir misin lütfen.

Rahatsız oluyorum, değişim yapılsa da bu sorun hep mi olacak?
Değişirse düzelebilir. Sorunlu bir fan olduğunu kabul ettilerse, yeni fanları revize etmişlerdir. Yani ses çıkarmayan yeni bir fan varsa takarlar. Kusurlu bir ürün sonuçta. İşlevinde bir sorun olduğunu sanmıyorum. Sadece ses yapıyordur büyük ihtimalle.

Değişirse düzelebilir. Sorunlu bir fan olduğunu kabul ettilerse, yeni fanları revize etmişlerdir. Yani ses çıkarmayan yeni bir fan varsa takarlar. Kusurlu bir ürün sonuçta. İşlevinde bir sorun olduğunu sanmıyorum. Sadece ses yapıyordur büyük ihtimalle
Değişirse düzelebilir. Sorunlu bir fan olduğunu kabul ettilerse, yeni fanları revize etmişlerdir. Yani ses çıkarmayan yeni bir fan varsa takarlar. Kusurlu bir ürün sonuçta. İşlevinde bir sorun olduğunu sanmıyorum. Sadece ses yapıyordur büyük ihtimalle.
Fan sorunlu değilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı